Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után milyen sorrendbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után milyen sorrendbe csináljam ezt?

Figyelt kérdés
Szóval fiú vagyok, lassan eljön az első alkalom... Ha elmegyek az óvszerbe és a lány is, tehát ha vége az aktusnak, utána nyilván jó lenne összebújni.. De előtte tegyem rendbe magam, tehát mosdó, gumi le, kuka, letörölni a farkamat stb, és csak ezután bújjak hozzá? Vagy még mikor a gumi rajtam van?
2020. márc. 3. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

"Ha elmegyek az óvszerbe és a lány is"

aha, pont így fog kinézni az első alkalom :D


Szóval miután te elmentél és a lány hoppon maradt, húzd ki és bújjál hozzá.

2020. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolod olyan hamar el fogok menni? Ezt nem értem rohadtul kamu ez a dolog, k rva sok fiú van aki nem megy el 2 perc alatt... Nagyon sok... És nem fogom csak úgy otthagyni hogy ő nem élvezett el
2020. márc. 3. 14:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vedd le gumit, mielőtt hozzábújsz, mert kifolyik belőle minden cucc, ha már nem vagy kemény. Töröld meg magad, hogy az ágy ne legyen olyan, de mosdóba azért nem kell kimenni szerintem. Készítsetek oda pár zsepit, elég lesz.

Próbáld ki előtte, verd ki gumiban, és nézd meg, mi történik utána.

2020. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az már párszor megvolt, 60as gumit kellett rendelnem, MySize félét... Az 56os nem akart rámjönni.. De ez kényelmes szóval nem lesz gond vele szerintem...
2020. márc. 3. 14:54
 5/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi hamar elmegy elsőre. Ha hamarabb végzel mint a lány, mindenképp kényeztesd utána a nyelveddel, hogy ő is végezzen. És igen, tisztálkodás után bújj össze vele. Elég letörölni, nem kell lezuhanyozni ha nem nagyon izzadtál meg. Jó szórakozást! :)
2020. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #1 téged nem én szavaztalak le annyira xd de azért neked is köszi xd hát remélem nem fogok gyorsan elmenni, majd lassítok ha érzem
2020. márc. 3. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Sot, nedves torlokendo, meg babapopsi is jo, legyen, az az igazan tiszta erzes.
2020. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Es bar mindenki igy gondolkozna, mint te, kerdezo. Jo lesz a baratnodnek!
2020. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
remélem, hogy jó lesz neki :) sajnos ő már nem szűz, kicsit zavar, de elfogadom ez van :D
2020. márc. 3. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért jöhet egy kis beszámoló majd :)
2020. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!