Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem lehet szép barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem lehet szép barátnőm?

Figyelt kérdés

Szép alatt azt értem hogy átlag magas legyen, és átlag súlyú, és formás teste legyen főleg derék-fenék-comb:) Mellméret mindegy, hosszú haj, és aranyos arc.


Nekem átlagos arcom van, vékonyabb alkatú vagyok, a vállaim szélesek, magas vagyok.

Ezek alapján lehet olyan tulajdonságú barátnőm amilyet fent írtam?


2020. márc. 3. 18:24
 1/5 StevenUp ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne? A barátnő nem egyenlő a nyakkendővel, hogy csak bizonyos inghez megy...
2020. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te még nagyon fiatal lehetsz 28/M
2020. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked a külső a legfontosabb akkor már eleve rosszul kezdsz neki... Az is másodlagos te hogy nézel ki, ha nem vagy Quasimodo. Ha jól tudsz kommunikálni, udvarolni, bókolni, ráhangolódni a nők gondolkodására, a partnered hullámhosszára akkor világok nyílhatnak meg előtted. Persze az sem baj, ha van stílusod és kisugárzásod hozzá.
2020. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Nem mondta a kérdező, hogy a külső a legfontosabb. Lehet egyformán fontos a külső és a belső. :)

És persze, miért ne lehetne.

2020. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belső? Egyik lányt se érdekli,csak legyen a pénztárcad nagy
2020. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!