Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti vagytok/voltatok mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vagytok/voltatok mar alkalmi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Az alkalmi az nem kapcsolat

Az csak egyszeri

A szexkapcsolat az más

Igen Voltam vagyok leszek

De alkalmiban nem utazok

2020. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Este a neten összefutottunk, egy óra csetelés utàn felhívott, 5 percet beszeltünk, kocsibaültem, 20 perc múlva az agyàban voltam és megdugott. Reggel koràn elköszöntem, azóta nem láttam
2020. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem alkalminak indult, csak átmeneti szexkapcsolatnak. De csak egy éjszaka lett belőle, mert nem bírtam összerakni az ölelést a fejemben azzal, hogy nem volt belém szerelmes és ezt még ki is hangsúlyozta. Én se voltam belé, de már annyiszor mondták nekem, hogy nem szeretnek, hogy amikor erről ő is felvilágosított, kiléptem az egészből.

Azóta találtam egy férfit, akivel meg azért szakítottam, mert szerelmes lett belém.

Azt hiszem, valami baj van velem...

Vagy csak simán jó lenne ez, ha én szerelmes volnék? Na de az meg már nem az alkalmi kategória. Nem nekem való, kapcsolatra meg nem állok készen, úgyhogy most sok év szünet jön.

2020. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkalmiban nem, szeretőiben viszont ja
2020. márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alkalmi viszonyban én sem, csak szeretőiben
2020. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerető nem lennék. Alkalmi volt pár, olyan is, amiből több alkalom lett, olyan is, ami csak 1 volt és a nevét sem tudtam, most pedig mintha valami komoly bimbózna egy másikból, meglátjuk :)
2020. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!