Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a lelkileg, mentálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a lelkileg, mentálisan félrecsúszott lányok/nők vonzanak, indítanak be. Soha nem fogok ebből kinőni már?

Figyelt kérdés
Többnyire érzelmileg, de ahogy észrevettem szexuálisan is. Minimum az kell legyen vele, hogy maga alatt van, depis, és jómagam amúgy is olyan vagyok, akinek kell valami személyesebb is egy nőtől, hogy utána szexuálisan is rá tudjon gondolni. Ez lehet sima chatelés is, amivel egyetlen mondattal elárul valamit magáról, ami engem beindít. És ha érzelmileg imponál az a valami, akkor rá sokkal többet gondolok szexuális értelemben is. Tudom, hogy ez engem minősít le, én is nagyon depressziós vagyok már kiskamasz korom óta, ráadásul nincs rá megoldás, mert nem egy konkrét dolog váltja ki, hanem úgy képtelen vagyok lassan bárminek örülni. Pont emiatt gondolom, hogy a boldogsággal, jóléttel nem tudok és nem is tudtam soha azonosulni, így ha adódna is egy alkalom, egy aranyos, kedves, szép, boldog, motiváló lánnyal, pont az az egyetlen tulajdonsága miatt nem tudnék rá komolyabban ráhangolódni, mert ő boldog, és tele van élettel, muszáj, hogy valami baja legyen ott belül. Nem olyan extrém esetekre gondolok, mint a skizofrénia, meg amivel már szinte életveszélyes magára és másokra is nézve. De azt is tudom, hogy erre semmilyen kapcsolatot nem lehet építeni, de sajnos ábrándozás szintjén mindig ott van. Még fontos kihangsúlyoznom, hogy nem az alkoholista, drogos esetekre gondolok. Hanem akik amúgy tökre rendesek, csak éppen szét vannak belül esve. Elég közel járok a 30 -hoz, szóval szerintem ez már így fog maradni.

2020. márc. 4. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ösztön, az ilyeneket könnyebb megfektetni, megtartani. Arra nem gondolt az evolúció, hogy a defektes lelkű lányoktól te is egy érzelmi roncs leszel hosszútávon. Éld ki magad, aztán állapodj meg egy kiegyensúlyozottabb nő mellett. Nem muszáj a legoptimistább lénynek lennie, csak az érzelmi kilengései legyenek besorolhatók a normális kategóriába és ne tőled várja, hogy minden gondját megoldod. Ha ez teljesül akkor hiába érzékeny személyiség, még nem megy rá az életed.
2020. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Èn ilyen vagyok, nekem irhatsz :) am 1-es ettől mèg nem könnyű engem megfektetni ;)
2020. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a világom
2020. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ilyen no vagyok, de rovid idore tudom es akarom leplezni, mert a nagyon egeszseges, nem bonyolult lelku pasikra izgulok fel.
2020. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!