Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Valójában ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valójában ti nem szeretitek a durva szexet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy bizonyos mértékig durvát de igen
2020. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
De igeen!
2020. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 October15 ***** válasza:
80%

Ezt a kérdést nem értem. XD

Marhára egyén és hangulat kérdése. :D

2020. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Dede
2020. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Na az attól függ, hogy a nő a durva, vagy vágyik rá időnként, hogy kissé hevesebb legyen az együttlét.

Egyébként akivel jó, azzal jó mindenhogy, érzékien szeretkezni is és kőkeményen b...ni is :)

2020. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha bántalmazást jelent, nyomorgatást, pofozást, fojtogatást, akkor nem.

Ha csak keményen meg....-t jelent, akkor igen.


A legtöbben azért élvezik ezt férfiak részéről, mert komplexusaik vannak. Most nyilván mindenki ki fogja kérni magának, de bizony így van.

Én alapvetően nem vágyok arra, hogy bárkire nézve is bármilyen módon domináljak. Nincs rá szükségem. Én a saját intellektusomat érzem olyan pozícióban, hogy a mellett nincs szükségem erőszakos kicsikarásra, hogy érezhessem a tekintélyem, vagy főlényem és nem érdekel, hogy más mondjuk ezt nem érzi, vagy nincs tisztában vele. Én tudom mi az igazság és nekem ennyi elég.

Továbbá az egy dolog, hogy izmos vagyok, de számomra az sem jelentene semmit. Nem konditeremben izmosodtam meg és a lényeg, hogy tudom, hogy milyen erős is vagyok és milyen fizikai teljesítményeket hajtottam végre életem során. Szintén zenész, elég ha én tudom, a többi nem érdekel.

E mellett pedig odalent is a szerencsésebbek közé tartozom, sosem kellett szégyenkeznem. Szóval ezeket mind együtt véve én saját magam felé tisztában vagyok az értékeimmel és, hogy mennyire vagyok férfi, avagy sem. Mellesleg, hogy számomra mit jelent férfinak lenni... nos kb. 60%-ban tartom magam annak:D, de nekem ennyi elég is. Nincs szükségem további kompenzációkra és bizonygatásokra. Az élet egyéb területein sem akarom hangoztatni, mint a legtöbben, hogy mennyire férfi vagyok, mennyire heteroszexuális stb. Ezek számomra megmosolyogtató esetlenségek.

Az ágyban meg úgy is érződik magától, hogy ki az erőteljesebb, bármilyen erőszakoskodás nélkül.

2020. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a nő benne a domináns fél, aki aláz, akkor bejönne.
2020. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De szetetjük.
2020. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha durvánban szereti rajtam nem mulik!
2020. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De.legyen durva és kemény. Az a legjobb.
2022. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!