Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdt már le valaki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdt már le valaki az anyósával?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem de szeretnék, bitang jól néz ki! Még jobb mint a lánya :)
2020. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én már igen. Volt egy barátnőm aki enyhén szólva se volt a legerényesebb. És hát az anyjáról is keringtek legendák (ezt akkoriban még nem hittem el). Lényeg a lényeg a csaj egy utolsó r*nc volt és mindenkivel is megcsalt, élő vagy holt szerintem még az is mindegy volt neki. De persze én naív és kb szerelmes voltam fel se tűnt. Mikor kiderült tele ideggel gondoltam na majd most bepróbálkozok az anyjánál végül is mit veszíthetek. Hát be jött, szinte törnöm se kellett magam és szét is rakta a lábát az anyuka.. Kb 5x szexeltünk és abból az utolsót direkt úgy intéztem, hogy rajta kapjon minket a lánya. Bevallom ez nem volt az életem legjobb döntései között. Volt nagy sírás, veszekedés még verekedés is majdnem, elszabadult a pokol. Úgy kellett kb menekülnöm. Utólag elég vicces és már csak a szexért is megérte mert a lánya sem volt kutya de az anyuka tudott rendesen.
2020. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A volt sogorom tudtommal meghuzta a csaj anyját is! A mázlista...
2020. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!