Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez a két szituáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez a két szituáció nektek ugyanolyan érzés? Egyenlő értékű?

Figyelt kérdés

Beleélvezni a popsiba vagy beleélvezni punciba


Nektek ez ugyanolyan érzés? Végülis 'körülöleli' a farkatokat ígyis úgyis a nő teste. Van bármi különbség? (Nyilván ahhoz szól a kérdés aki szereti az anált és szokta is csinálni)

Jobb az egyik vagy másik befejezés?


2020. márc. 5. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

popsiba kisebb a para


de jobb szeretem punciba

2020. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a farkam a puncit szereti, és én is😆😆
2020. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő isteni, a punci kellemesebb
2020. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A punci talán lágyabb érzés, mint a popsi, de én mind a 2 opciót imádom! 👌


33/F

2020. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem egyforma teljesen más erzés a punciba maga a gyönyör bele élvezni mig popsiba egyszerüen fantasztikus érzés!Nem lehet egyformanak tekinteni mind a kettöt imadom!!
2020. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a zsepi jött be eddig a legjobban.
2020. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

A popsival is szeretek foglalkozni.

Nem szabad elhanyagolni,mert szereti a kényeztetést.

Más annyiban is,hogy jobban szorít.De síkosítóval szépen tágul,és remekül elnyeli a .aszt!Olyan,mintha nem akarná elengedni többé,beszippant.

2020. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Popsiba én alapból be se teszem. Punciba pedig nem szeretek élvezni. Egyrészt alig tudok, másrészt ha össze is jött, sosem jó, mert mindig pont mikor kéne rántani rajta egyet-kettőt élvezés közben, akkor nem sikerül. És idegesít, hogy leszorít a punci es a gumi is egyszerre. Én mindig kiveszem, és lehetőleg kezzel fejezem be, vagy ha ügyes a csaj, ráhagyom. Nekem nagyon fontos, hogy jó ritmusban legyen izgatva a farkam élvezés közben is, és ez punciban nem megy.
2020. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan kérdés, hogy mi a jobb orál közben elmenni vagy ráspriccelni vagy punciban, vagy szemből-hátulról-lovaglás közben-e a jobb elélvezni.

A válasz: mikor mihez van kedve (neked és a partnerednek) mit élvez, kíván jobban az ember. Ha a partner szereti akkor időnként a popsi is okés a változatosság kedvéért :) Viszont ha nem akarsz alsó hugyúti fertőzést kapni akkor célszerű az óvszer használata análban.

2020. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam csak a punci a nyerő!!
2020. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!