Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokszor hallani hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallani hogy sok ember elitéli a szexkapcsolatokat de miért?

Figyelt kérdés

Sosem értettem miért kell elitélni azokat a lányokat/pasikat akik szexkapcsolatban vannak singliként, élvezni akarják az életet de nem akarnak elköteleződni, viszont mindenkinek van szexuális igénye és ha ez kölcsönös akkor mi ebben a rossz?

Illetve szerintetek hogyan lehet egy szexkapcsolatot létrehozni, mikor hogy vezetnétek ezt fel a másik félnek?



2020. márc. 5. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Sztem csak azok ítélik el, akiknek még nem volt benne részük, és nem tudják milyen egy kötetlen, vad szex.

L

2020. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Mert az emberek hajlamosak intoleránsak lenni másoknál, egyből elítélik azt amit ők maguk nem keresnek, nem szeretnének. Igen, a nők többsége nem csak dugni akar, hanem kapcsolatot is (de nem mindegyik).

Tanács: ne csak a szexre hajts rá, ha amúgy is kijössz a lánnyal, akkor miért ne lehetne több is köztetek mint csak szex?

2020. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert nekik nem jut. Ha adódna lehetőség, egyből elfelejtenének ítélkezni.
2020. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cseppszi ***** válasza:
83%
Magyarországon "divat" beleszólni mások életébe. Akik ítélkeznek, azok saját butaságukat és intoleranciájukat mutatják ki bármiben. A tanulatlan és ingerszegéyn környezetben élő személyek sajátossága mások életében vájkálni, mert neki nincs elég élm,énye és így próbál élményekhez jutni, hogy beleszól
2020. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Az emberek többsége álszent! Elítélnek mindent és mindenkit, ami az ő értékrendjük szerint nem helyes. Lsd. Homoszexuális, fiatal lány - idősebb férfi, szexkapcsolat, prostitúció...

Konkrétan a szexkapcsolat egy igazán jó dolog tud lenni, ha a lazasága ellenére is komolyan veszi mindkét fél. Vagyis nem dugunk ész nélkül mindenkivel azért, mert ez "csak" egy szexkapcsolat. Nem kell egymás nyűgjét és bogarait elviselni. Csak a jó és kellemes pillanatokat kell együtt megélni. Ha rossz napom volt, haza megyek, otthon morgok magamban. Nem kell a lánynak/nőnek elviselnie, hallgatni. Ugyanakkor a szexre valóban szükség van a teljes élethez. Szerintem legalábbis. És ebben az esetben van partner. Nem kell keresgélni, nem frusztrálódik az ember, ha nem sikerül találni valakit. Találkozunk, szeretjük egymást és csak a jóban veszünk részt. Persze ez nem zárja ki, hogy együtt töltsünk hétvégéket, együtt menjünk nyaralni, legyenek közös programok mint egy hagyományos kapcsolatban. De alapból mindenki éli a saját életét. Ha jól alakul a nap, az este, akkor nálam alszik, nála alszom. Ha nem, akkor mindenketten megyünk haza. Nincs veszekedés, nincs stressz, nincs vita. Csak jó dolgok történnek.

Én valahogy így képzelem el. 16 év kapcsolat és 4 év szingliség után én pl. pont valami ilyet keresek.

48+Ffi

2020. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Bocsi, ez lemaradt!

Rögtön az elején úgy kell megbeszélni vagy beszélni róla, hogy neked erre lenne szükséged. Nem vágysz 0-24-es együttélésre, de nagyon szeretnél egy megbízható és fix partnert, mert a szexre szükséged van!

Én így csinálnám...

(előző)

2020. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Sok ember úgy van vele, hogy a sajátjától eltérő vélemény szar ahogy vab és nem fogadják el ha máshogy gondolkodsz mint ők...

Senkinek nem tartozol magyarázattal amúgy a szexuális életedről.

Szerinten ha az elején tisztában vagytok vele, hogy ez csak a szexről szól és nem bántódik meg senki akkor semmi baj nincs ezzel.

2020. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem bantodik meg senki...francokat! Testrol nem.tudjatok levalasztani az érzelmeket!lelki oldalt. Mi.jó van abban ha csak eg db husnak hazsnalod vagy használnak.

Azok írják ezt akiknek nem volt részük normalis szeretkezesben.

Hat jó tuzoltas jobb mint a

semmi biztos.De lelkileg szr h csak hasznaltak utana meg le vagy szrva!

2020. márc. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nemrég hallottam egy jó hasonlatot:

Egy kapcsolat, emberi közelség olyan, mint amikor két papírlapot összeragasztunk. Ha megszáradt, de ezt szét akarjuk választani, akkor az sérülést okoz a papírlapokon. Az emberi kapcsolatok is ilyenek: egy gyors-rövid szex is érzelmeket vált ki...

2020. márc. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!