Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lany vagyok es a fium popojat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany vagyok es a fium popojat szoktam dugni. Azt mondja faj neki, mondom akkor ne csinaljuk. Azt mondja akkor is csinaljuk. Ha faj mièrt akarja?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

H neked örömet szerezzen, mert látja h mennyire élvezed. Azért.

L

2020. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy valami fáj, nem jelenti az, hogy nem élvezetes.
2020. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked jó hogy nő lètedre egy homàrt dugsz akkor tedd. A pasid jobban örülne egy igazi faroknak.
2020. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Te egy fiú vagy, aki erre veri.
2020. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg több előkészítéssel, előtte ujjazd, nyald ki, használj sok síkosítót. Ha van még kérdésed egy ebben tapasztalt lánytól, akkor irj privátot.
2020. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Nyíltan búzás, azért szereti ezt.
2020. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert felvilágosult akar lenni, most épp a sztrappon fetisshht próbálja.
2020. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Valószínű azért hagyja,mert te beteg vagy, és erre gerjedsz!

Viszont biztos, hogy van benne buzeráns hajlam!

Mert pl én mint hetero férfi, akárhogy szeretek 1 nőt, biztos nem hagynám neki ezt!

Tehát a tanácsom az, hogy óvatosan patkold az urad buláját, és akkor fincsi lesz! 😂😂😂

Jó tudom én, hogy mikor egy nőt elkap a hév, hogy keményen akarja farkalni a palit, akkor nehéz, de légy gyöngéd légyszíves! 😂😂🤭🤭😂


33/F

2020. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg allat, nem en hoztam fel a temat es reszemrol nem problema ha nem csinaljuk
2020. márc. 6. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Többször kell dugnod,és jó lesz.

Azért kéri,mert szereti,ha a prosztatáját izgatod.Probáld meg újjal izgatni,akkor nem kell dugnod.

2020. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!