Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Jobb orálozni egy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Jobb orálozni egy 20 cm-es pénisszel, mint egy 15 cm-esel? Van lényegi különbség?

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A 15 centis jobb.
2020. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb egy 15 centist

20/l

2020. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Orálozás az amikor a f kinyal? Akkor mindegy, hogy mekkora van neki, csak tudjon jol nyalni!
2020. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem jó egy 20cm-es pénisszel..
2020. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:53-as


orálozn=sz*pni

csak nem akartam olyan durva lenni

2020. márc. 6. 18:07
 6/7 A kérdező kommentje:
5 cm kb egy kisujjnyi, csak viszonyításképp
2020. márc. 6. 18:10
 7/7 October15 ***** válasza:

Kérdező: technikaialg az orális szex mind 2 esetre utal. :D Bár nyilván a szövegkörnyezetből kiderül, hogy esetünkben szopásról van szó.


Biztos van olyan csaj aki azt mondja, hogy a 20 centist jobb de ahhoz valami oknál fogva nagyon szeretni kell a mélytorkot és hasonló dolgokat. Ha izgatja az dolog "fizikája" akkor előfordulhat, hogy szereti ha nagy farokkal csinálhatja.


De szerintem nagy átlagban a nők/lányok inkább preferálják azt ha nem tolnak le a torkukon semmit. :D Szóval egy 15 centis darab esetén nyilván könnyebben találkozik a kereslet a kínálattal. [Értsd: Mit szeretne a pasi és mire képes / mit szeretne a lány/nő.]

2020. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!