Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első orális élményetek? Hol történt? Számítottatok rá?

Figyelt kérdés

Mi volt a szituáció, hogyan történt? Mind nyújtás, mind kapás terén.

Kort, nemet is ha lehet. Köszi.


2020. márc. 6. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

16 évesen, barátnál, nem volt rossz

20/l

2020. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 évesen s számítottan, sőt vágytam is rá :) albiban.
2020. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
éjszakai fürdőzés után,spontán jött. 17 voltam és az a nyár meghatározó élményekkel telt :D
2020. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnővel 24 évesen a hálószobában. Egyikünk sem volt ügyes, de azóta sokat gyakoroltunk ;)
2020. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először kaptam: 18 voltam, Balatonfüreden voltam nyári gyakorlaton, és az egyik munkatársamtól. Abszolút nem számítottam rá, szűz voltam, ezen kívül én kivertem neki, de több nem volt. Nagyon megbántam.

Amikor először adtam: 19 voltam, és biztosan nagyon béna voltam. A pszichopata, nárcisztikus majdnem exem ezt tudta, hogy életemben először csinálom, és ott akkor nem is volt bunkó, viszont hónapokkal később mindenért bántott, bunkózott, oltogatott, és tönkretett. Ezért televagyok gátlásokkal, és nem is nagyon merek snekivel se semmilyen szexuális dolgot csinálni. Amikor idáig jutottunk valakivel, kihátráltam, mondván, hogy nyomi vagyok, nekem ez nem megy. Pedig akartam volna, de egyszerűen végig hallottam a fejemben a hangját, ahogyan bunkózik.

21/L

2020. márc. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
15 évesen volt az első, 2 pasit egyszerre, buliban történt
2020. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!