Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szerint vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint vonzóbb lenne, ha nagyobb lenne a mellem, mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondogatja, hogy úgy tetszem neki, ahogy vagyok, a mellem is tetszik neki, erre kijelenti, hogy vonzóbb lenne neki, ha nagyobb lenne a mellem. (műtétet nem akarok és ő sem)

Aztán kiakadt, hogy én ezt miért gondolom túl. Miközben nem arról van szó, hogy túlgondolom, hanem arról, hogy egyszer azt mondja aztán most ezt. Ha elvileg úgy vagyok tökéletes neki, ahogy vagyok, akkor miert mond ilyet? Nagyon rosszul esett.


2020. márc. 7. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Valóban túlgondolod kicsit. Azért mert téged szeret, nem te vagy a tökéletes külsővel megáldott nő. Így is szeret, ahogy vagy, de külsőleg bejönne neki a nagyobb mell. Ennyi. Mint mondod, plasztikát ő sem akar.


Mondjuk nem tudom, miért kell ezt hangoztatni.

2020. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került ez szóba egyáltalán?
2020. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem én vagyok neki a tökéletes külsővel megáldott nő, akkor elég érdekes,hogy ő folyton azt mondja, hogy én vagyok.
2020. márc. 7. 12:19
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Te ne csinálj ezzel semmit! Ő döntse el, hogy mit akar! Ha nagyobb mellű nőt akar akkor menjen olyanhoz! Ha a tied is megfelel neki akkor meg ne hangoztassa, hogy vonzóbb lenne neki!

Jól teszed ha nem akarsz műtétet! Egy nő nem csak két ciciből áll! Ha ez a mostani állapot nem jó neki akkor lapát!

2020. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nyilván te még sose szépítettél soha semmiről, azért, hogy másnak kellemesebb legyen. Kegyes hazugságok. Mindenki csinálja. Nem tudsz vele semmit csinálni. Ha úgy érzed, egyébként rendben van a kapcsolatod, boldog vagy benne, akkor engedd el. Ha vannak sokkal nagyobb bajok is a kapcsolatban, elégedettlennek érzed magad, akkor ezeket a gondolatokat vizsgáld meg, miért van, mi nem tetszik, elég e neked ez a kapcsolat? Nem egy elszóláson kell fennakadni.
2020. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk legyen több eszed, kezdésnek.
2020. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#7 miből szűrted le, hogy nincs eszem?
2020. márc. 7. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
mindig mindenkinek az kell ami pont nincs, ha nagy a mell akkor a kicsi kell, ha kicsi van akkor nagy kell, pici popó nagy tetszik, ha nagy akkor most pont a pici tetszik, és még sorolhatnám. Egy a lényeg ami van az van, és mindig a más egy picit jobban húz és érdekel, de ez igaz nőre férfira.
2020. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit csinálj? Cseréld le.

De én a helyedben azt mondanám neki h "szívem úgy tetszik a f*rkad ahogy van, bár ha nagyobb lenne akkor jóval vonzóbb lenne számomra"

Így majd megtudja, h milyen érzés is az, amit ő mond neked.

22L

2020. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nem vagy neki tökéletes, de vagy neki, és elvan veled. Én örülnék egy kisebb mellű csajnak is mert én meg kimondottan az ilyeneket szeretem. Valaki ismerkedni? Ne legyen gátlásod a kis mell miatt! Van aki imádja! Van itt ilyen lány?
2020. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!