Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is van úgy, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is van úgy, hogy nem szereti ha nyalják? A barátom állandóan nyalni akar de én ki nem állhatom. Olyan gusztustalannak tartom.

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
máskor meg az a bajuk a nőknek ha nem nyaljak őket.
2020. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy le fognak páran itt szólni, de nálam ez egy szakító ok lenne előbb-utóbb. Ugyanis soha nem várnám el, hogy ő engem leszopjon, viszont arra szükségem lenne mindenképp, hogy én őt ott kóstoljam, ízleljem, kényeztessem, ily módon is táplálkozva belőle, és nem csak csókkal meg ölelgetéssel. De van, akinek nem bírja a gyomra, nyilván olyan pasit kell találnod. Nem gusztustalan egyáltalán. Gusztustalan a kaki meg pisi fétis, és ehhez hasonlók. Minden más, amivel nem okozol kárt másnak, és a higiénia is rendben van, az nem gusztustalan. Hogy te mit értesz gusztustalan alatt, az más kérdés. Szerinted a pasiknak gusztustalan ott szimatolni téged, vagy egyszerűen neked az, mert szerinted egy tisztátalan, egészségtelen dolog?
2020. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátod megértem, téged nem. F
2020. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább leszopom. Néha azért megengedem neki hogy kinyaljon.
2020. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szopni én is szopok,de nem szeretem ha nyalnak.
2020. márc. 7. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg azok a nők akik ezt gusztustalannak tartják, illetve nem szeretik, azok a nők még nem voltak rendesen kinyalva!

Nekem minden csajom imádta ha nyaltam, és ki-ki hosszabb-rövidebb idő alatt, de tuti elment! 👌


33/F

2020. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
a 6os jol irja. Volt egy csaj aki szinten ockodott tole, de mostmar imadja h nyalom.
2020. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha mesterien nyalna, odaragasztanád a fejét.
2020. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!