Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy 21 éves fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 21 éves fiúként a 40-50 éves nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod őket feleségül venni, akkor semmi gond. Én is ilyen voltam húszonévesen. Most még megteheted, hogy 20-30 évvel idősebb nőkkel hancúrozol, de 20 év múlva már muszáj lesz szűkíteni az ollót. Használd ki, amíg lehet. :)
2020. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát barátom én 21 évesen a 18 évestől a 40-50-esig mindenhez vonzódtam :) Egy jól kinéző "milf" is lehet nagyon jó, sőt - legalább már tudja mit akar és hogyan, kellően határozott hogy meg is szerezze amit szeretne a szexben.
2020. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az. Teljesen egeszseges ebben a pillanatban. En a no vagyok. Es azert a jelenben kell megelni, mert par ev mulva mar ez a korkulonbseg nem lesz csabito. Ez egy pillanat, mikor kompatibilisek egymassal szexualisan. A vagyai csucspontjan, kapuzaras elott egy kiteljesedett no es az orokke kanos, erzekeny, de azert eleg allat fiatal.
2020. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ők már kislány korukban is a sármos, lovagias, tehetős, 20 évvel idősebb urakhoz vonzódtak... és ez azóta csak tovább romlott. Pedig biztos helyesebb vagy náluk, de hát ez van.
2020. márc. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!