Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés amikor folyik ki a popsitokból, puncitokból a sperma? Kellemes vagy kellemetlen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellemetlen volt hogy sokáig folydogált ki.
2020. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam de tuti hogy kellemetlen, én már akkor rosszul érzem magam a bőrömben ha egy kicsit erősebb a folyásom.
2020. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyénenként és esetenként is változhat. Mikor milyen...
2020. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Ne engem kérdezz nem vagyok lány cs
2020. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen, mert nem tudom szabályozni és zavar is. Ezért általában mindig gyorsan lezuhanyzom utána.
2020. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Imádom, teleélvezi a pun cim a pasi, folyik kifelé, és egyből gyors megdugja a popsim is, nem kell síkosító se, ahhhh imádom😍
2020. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha izgató, de amúgy többségében kellemetlen, főleg, hogy néha még másnap is folyik.
2020. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jó érzés nagyon
2020. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Imádom:D annyira jó érzés ha belém megy a partnerem. Izgató mikor érzem hogy teljesen megtelt a puncim és szinte azonnal folyik ki. Persze utána el kell menni zuhanyozni de annyi baj legyen. Szeretek még az ágyon feküdni utána és érezni hogy a combjaim is teljesen olyanok.

Pár éve nagyon minimálisan csíp de nem izgat

A popsimból kifolyó cucc már nem annyira izgató. Vagyis de, pszichésen nagyon izgat, de mikor jön ki azért van hogy barnásabb színű. Ha érted.. szóval nekem az nyilván kicsit undibb meg ha olyan lesz az ágy az nagyon zavar. (Sima puncinedv v sperma nem)

23L

2020. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Letörlöm és akkor nincs ilyen gond
2020. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!