Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakul ki h vki szub,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki h vki szub, vagy domináns? 22L

Figyelt kérdés
Én egy kicsit szégyenlem h szub vagyok. Nem tudom miért, de így érzem.
2020. márc. 9. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ne szégyelld, nagyon sok nő sub, sőt inkább úgy mondanám, hogy szinte mindegyikben ott van ez a hajlam...

Kibe kicsit kibe nagyon.

Nem kell szégyenkezni emiatt!


33/F

2020. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne szégyelld, hogy élveznéd, ha rámarkolnék a fejedre és taknyosra cumiztatnálak. 😄 F
2020. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint ahogy kialakul a személyiséged. Nincs 1-1 fix dolog, hanem a genetika és a környezet határozza meg.
2020. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olvasás megkönnyíti az életet! Számtalan választ kapsz a kérdéseidre, ha sok könyvet olvasol, melyek érintik a témát. (erotikus regények, felvilágosítók, netes cikkek, stb.)

Nem egyszerű téma, hogy kinek mitől alakul ki a fétise! Pár szóban nehéz lenne leírni.


Szégyenli nem kell! Kivéve, ha valamilyen formában nyilvánosság elé tárod vagy ilyen irányba tendál a fétised, ami másoknak kellemetlen vagy zavaró lehet. (vannak olyan subok, aki túl tolják a exhibicionismust és azt élvezik, ha nyilvánosan alázzák meg őket)

Úgy mondanám, egészséges szintű submission szerep az nem ciki, nem kell szégyellni.

Avval viszont tisztába kell lenned, nem minden férfit vonz, ha a nő a dominanciát várja el. Főként azok nem, akik szerelmes típusok.

Régi helyzetkép, amikor a jó kislány a rossz fiúkra bukik. Sajnos ennek sokszor van rossz vége. Ha valaki azt kedveli, ha rongyként bánnak vele, nem várhatja, hogy közben tiszteljék is. :-(

Természetesen, a dom / sub szituációnak számtalan szintje van. Ahol két ember van, ott egyik dominál a másik felett. De nem mindegy, mekkora mértékben van mindez jelen a párkapcsolatukban!

Amennyiben a kapcsolatukban mindez csak egyfajta szexjátékra koncentrálódik azt elég jól lehet kezelni. De ha a teljes viszonyra jellemző, akkor a sub félnek nincs túl jó élete.

48F

2020. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, szerintem én is inkább szub vagyok
2020. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert szegyelled? En is szub vagyok de nem szegyellem, szeretem
2020. márc. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem pasiként van egy enyhébb, titkolt szub hajlamom. Eléggé visszafogott, önbizalomhiányos, félénk típus vagyok. Van egy saját elképzelésem erről, hogy kinél melyik miért alakul ki.


Aki szub, az nem eléggé talpraesett az életben, és elvárja, hogy ezt úgymond más tartsa kordában. Ekkor viszont meg kell alázkodni az erősebbik fél előtt. Az már más dolog, hogy miért élvezzük, ha valaki fölöttünk áll. Én azt élvezem benne, hogy neki az élvezetet, örömet okozhat, hogy rajtam uralkodhat, hogy megfélemlíthet. Szó szerint élvezem, ha egy nő mentálisan megfélemlít. Tehát nem a fájdalmas fizikai dolgokért rajongok, inkább a "sarokba szorít" és lelkileg megfélemlít, érzelmileg tesz kiszolgáltatottá.

Hasonló a helyzet a dom szemszögéből is, csak fordítva. Nem tud vele egyenrangú vagy erélyesebb partner mellett érvényesülni, emiatt szüksége van egy tőle gyengébbre, egy alattvalóra, aki mellett kiélheti a nőiességét/férfiasságát, mert ő is lehet egy valaki mellett elismert személy. Tehát, ha valaki nem tud érvényesülni egy magabiztos, céltudatos, önbizalommal és tartással rendelkező partner mellett, akkor a tőle gyengébb mellett teszi ezt meg.

Talán mindezek tudat alatt vannak, és fel sem fogják sokan. Én mindenesetre férfiként nem tudom elképzelni, hogy élveznék egy olyan kapcsolatot, ahol én vagyok a nő fölött, ahol én vagyok az erősebb. Alap esetben az egyenrangúság híve vagyok, ami a hétköznapi életet illeti, de szexuálisan mindenképpen ott van bennem ez a szub hajlam.

2020. márc. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülői hozzáállás, társadalmi közeg, esetleg külső tényező befolyásolása (pl.: állandó költözés, kórházi időtöltések, stb.).
2020. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!