Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Őszintén, mi értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Őszintén, mi értelme össze-vissza hazudni itt a farokméretről?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket, volt olyan, ahol felröhögtem, mert 5

5-ből 4 egymás után 18-20 centiket írt. Meg a gyikes átlag 17-19 xm közt van a kommentek alapján. Ugye nem képzelitek komolyan, hogy ezt bárki beveszi?

Azon is röhögök, amikor kijön a bemondasos stat, hogy a magyar átlag 16 cm, ezzel a legnagyobb Európában. A legnagyobb kamusok a magyarok, igen. Bemondasos, érted. Nem orvosilag mért, hitelesített, reprezentatív mérés. Szóval vicces. A valóságban, ha lekerül a nadrág, kiderül, hogy csak egy macskapötse van az itteni 18-20at kamuzók lába között. 1-2 lehet, de hogy ez legyen az átlag. A valóságban 2%-nak van 18 vagy afeletti farka. 🙂

Nem ezzel lesztek jók az ágyban, hogy kamuztok, meg élő recska alapanyagnak használjátok a nőt. Fejlesszétek a szexuális kultúrátokat, legyetek figyelmesek a nőkkel, lessétek, hogy mit élveznek, kommunokáljatok szex közben is, ti balfékek. 🙂


2020. márc. 9. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én se értem... Nekem 28cm a kerülete meg 1,3méter
2020. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 14 cm.
2020. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért?

Annak mi értelme van, hogy kb minden farok kérdés alatt előjön a kamu sztori arról, hogy volt a nagyfarkú barát, akivel nem volt jó a szex, de a kicsivel sorozatorgazmusok vannak?

2020. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értelme az nincs. De ha a való életben nem tud arcoskodni, hát itt megpróbál. Csak közben hülyeséget beszél. Ahogy az előbbi 19 centis kérdésnél is. Még én voltam a hülye, mert beírtam hogy 4 emberből háromnak ne legyen már húgy centis...
2020. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ööö, húsz centis...

😂

2020. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem, miért téma maga a farokméret?
2020. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ott a válasz a kérdésedben - mert 0 szexuális kultúrája van annak aki a farkát méregeti azt gondolván na majd ettől ráugranak a csajok (idővel majd rájön, hogy nem).

A farokméret amúgy is olyan hogy az önbevallásos méretből le kell vonni min. 2 cm-t, ahogy a nőknél a bevallott testsúlyhoz hozzáadni 3-5 kg-t legalább :)

2020. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Lányok miért hazudtok a profilotokon?

Szét vagytok retusálva meg csak az arc látszik. Azt közben könnyebb átugrani mint megkerülni.

Ugyanez igaz a farok méret bemondással.

Akinek nem inge nem veszi magára.

Ja és 17.5 ha gondolod gyere mérd le.

2020. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom a kérdező hölgy nem élvezte az egyéjszakásat kisfarkú pajtásával. Ne aggódj, legközelebb a buliban smárolás alatt markolj rá a farkára és csak akkor dugasd meg magad ha elég nagynak érzed, és már nem leszel ilyen frusztrált. Addig persze marad a vibri.
2020. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacc80 ***** válasza:
Nem tök mindegy?
2020. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!