Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki focizik fiú sokkal könnyeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki focizik fiú sokkal könnyebben kap csajt? Akár csak szexre

Figyelt kérdés
Szoktak a pálya mellett alldogalni a lányok és vagyakozni? Akár csak alacsonyabb szintű meccseken is

2020. márc. 9. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
ha sokat keresel akk igen (havi milliós kategória)
2020. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
A foci még kevés hozzá. Ha csóró vagy letojnak ugyanígy mint most.
2020. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ. Nyílván egy izmosabb, ezáltal férfiasabb srácra előbb ugranak a lányok, mint egy pattanásos kockára.
2020. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor a meccset is szüneteltetni kell, amíg valaki összeszedi a bedobált bugyikat, hogy el ne essünk
2020. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Főleg a kisugárzáson múlik, nem azon, hogy mennyi pénzed van, meg milyen a testalkatod, vagy mit sportolsz.
2020. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már elvből sem kezdek focistákkal 🙃 90%-uk iszonyú felszínes és nagyképű. L
2020. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki focizik fiú..."... Na ez így teljesen értelmetlen mondat. Helyette javasolnám: "...az a fiú, aki focizik..."

Amúgy szerintem nem.

2020. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyfelől azt mondanám, abszolút nem ettől függ. Aki focizik, még nem lesz adonisz alkat (egy úszó, boxoló, amerikai focista, stb szerintem még kidolgozottabb testtel is rendelkezik, a focistáknak nagyon gyakran csak a lábuk valamilyen, közben meg cingárak, bicepszről meg erős vállakról pedig nem is beszélhetünk), emellett még lehet címeres bunkó, vagy lehet csúnya, igénytelen, buta, stb. Nem lesz valaki szuperkan attól, hogy egy labdát kezd rúgdosni. Másfelől viszont személy szerint engem kimondottan taszítanak a focisták, nem volt és nem is lesz focista, akivel járnék. Hatalmas divatja és hipe-ja van, ezáltal nagyon sokan úgy hiszik, hogy attól, hogy fociznak, már minimum félistenek. 80%-uk arrogáns, bunkó, beképzelt, felsőbbrendűsködő, és én ebből biztosan nem kérek.
2020. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. A focisták nagyképű majmok, így hamar eltanulják egymástól, s annak is megnő az önbizalma, akinek amúgy csak kevés lenne. Az önbizalom pedig jó pont a csajoknál.
2020. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!