Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak kb lehetetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak kb lehetetlenség szexet nővel összehoznia, ha idősebb korában a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem telik rendszeresen hotelre, nem koltozik el otthonrol, akkor igen.
2020. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha jól néz ki,akkor összejöhet így is szerintem.
2020. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is össze jött már komolyabb is, nem csak szex.
2020. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Annak semmi köze hozzá, csak akarni kell és tenni érte.
2020. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Azért ez a "szüleivel él", illetve ez a mégprolibb "mamahotel" kifejezés eléggé leegyszerűsíti a helyzetet.


Nem mindegy, hogy érzelmi okból él egy egy szép házban, külön fürdővel/konyhával a szüleivel együtt úgy, hogy egyébként 4 lakás kijönne a ház árából és nagyobb privát szférája van, mint egy átlagos panelben, vagy arra vár reggelente, hogy szabad legyen a WC, anyuka meg reggel befut felhúzni a redőnyt.


Igen, utóbbi nagyon kellemetlen.


Egy házban élek a szüleimmel. Teljes wellness (medence, jacuzzi, szauna) van, szép kert, játszószoba (billiárd, csocsó, darts) a pincében.

Általában közösen ebédelünk péntekenként, amúgy pont annyiszor látom őket, ahányszor akarom.

Egy átlagos lakásban pedig összehasonlíthatatlanul alacsonyabb lenne az életnívóm.


Mehetnék külön, elég lenne eladni a máriafürdői nyaralót, vagy a nagyszülők egykori lakását.

Tökéletes így nekem, eddig egy lányt sem zavart.

2020. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos én beleszerettem egy ilyenbe. Előadta magát, hogy minden közös.. Hát, kocsi, stb.. De még jó, hogy én már megteremtettem magamnak mindent.. Amìg ingatlant kerestem addig náluk laktam pár hetet- jòisten! anyuka és apuka kikészített! Felnőttként élek. Saját önálló életem volt. Itt meg: hova megyek? Kérdéseket tettek fel.. Velünk kellett enni, mert leszóltak.. Ráadásul sokszor nem is volt étvágyam.. A gyereküket életképtelenné nevelték..

Az első házra lecsaptam, mert borzalom volt!

Értsétek meg le kell válni a csecsről!!!

2020. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha már se lakbérre se kajára nem kell költeni akkor csak marad annyi hogy kivegyél egy szobát néha
2020. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak helyzetek, amikor valaki nehéz háttérből jön és tényleg nem egyszerű feladat megoldani az önálló egzisztenciát.

De azt gondolom, hogy az ilyenek többsége inkább lustaságból, kényelemből nem változtat. Ez viszont gáz.

Én onnantól kezdtem normális magánéletet élni, hogy elköltöztem a szüleimtől 30 évesen. 1-2 alkalommal volt olyan, hogy a párom nálunk aludt, engem feszélyezett. Szeretkezni semmiképp nem tudtam volna úgy, hogy a szüleim 2 fallal arrébb vannak.


Idéznék a Dumb és Dumber c. filmből:

- Mondd, van esélyem?

- Nem sok.

- A nem sok alatt azt érted, hogy 1 az 1.000-hez?

- Inkább azt mondanám, hogy 1 a 1.000.000-hoz.

- Ezek szerint van esélyem!


Szerintem valahogy így... :D

2020. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!