Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a barátnőmet, hogy megdughassam mással?

Figyelt kérdés

Szerintem a legtöbb nő örülne ha egyszerre ketten dugnák meg, de őt nem bírom rávenni


Nyilván nem haveroknak szólnék, hanem pl távolabb pár várossal ahol nincs ismerős, vagy buliban kissé ittasan


De valahogy nem hajlik a dologra


Lányok ti örülnétek ilyennek?


2020. márc. 9. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem!

Ha pedig ezt erőltetné a párom szakítanék.

2020. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyet felhozna megmondanám hogy nem.ha tovább erősködne,kidobnám
2020. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Szó sem lehet róla minek néz engem a párom valami riherongynak? Engem ne akarjon másnak odadobni.

Szakítanék!!!

2020. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Miből veszed ezt a sületlenséget, hogy a legtöbb nő örülne, ha más is megdugná? Nem örülne. Sőt a legtöbb nő, ha ilyet felhozna a pasija, páros lábbal rúgná ki. Örülj, hogy ezek után még veled marad a párod.
2020. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Sok idő volt amíg rá vett,mert szeretem,és olyankor nem kell más.De az,hogy folyamatosan nyomult,és nem értette,hogy nem akarom,sok bajt eredményezett. Amúgy szeretem az ilyet,de párkapcsolatban nehezebb megtenni.
2020. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

xD


Lehet örülne neki,csak két másik pasival,nem veled:D

2020. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb nő nem örülne neki - max. fantázia szintjén, de a legtöbb nő éppen hogy nagyon nem örülne, ha a párja 3-ast javasolna, ahogy a barátnőd sem.

Ettől még van aki igen, de a barátnőd nem ilyen. Ha valaki nem akar valamit a szexben akkor nem tudod "rávenni", erőltetni meg felesleges mert annak sosincs jó vége. A szex nem arról szól, hogy követelünk, hanem azt csináljuk ami mindkét félnek jó.

2020. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Sehogy!

Ha nem akarja, akk nem kell erőltetni.

2020. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

"Lányok ti örülnétek ilyennek?"


Annyira örülnék, hogy kivágnám a pichába azt a pasit, aki előáll ezzel az ötlettel.

2020. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem örülnék.
2020. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!