Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok egy alkalmi szexnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok egy alkalmi szexnél, a kezdettől fogva hány perc telik el a behatolásig? Mennyi az előjáték?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindenki leult beszelgetni, hogy ne erezzuk magunkat ugy, mintha prosti es vendeg lenne. Mikor minden atmenet nelkul egymast atkaroltuk, utana azonnal agyban, de hosszabb csokolozas es osszefonodas jott. Ruhaban is, ruha nelkul. Mikozben ereztem, hogy merev, felizgultam teljesen. De egy bunkot kiveve, ami nagyon fontos volt, hogy utana nem egybol rohantak el. Volt, aki olelkezve csokolt utana is, masikkal meztelenul sokaig beszelgettunk meg.
2020. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hova kell behatolni?
2020. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a vaginába
2020. márc. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!