Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kinek milyen tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek milyen tapasztalata van körülmetélt pasikkal?

Figyelt kérdés
Hogy tetszik jobban?

2020. márc. 12. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a metélt kinézetre jobban tetszik, érzésre nincs különbség
2020. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefekudni ugyanolyan erzes, nincs kulonbseg. Csak nekem hianyzik az erzes, amit a tapintasa ad, a kezimunka nagyon mas.
2020. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

szexben ugyanolyan érzés

páromnak kézzel nem szoktam csinálni csak szájjal

2020. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 exelant ***** válasza:
100%
Nekem nőként mindegy , körülmetélt e az illető vagy sem, s hogy néz ki a farka ilyen tekintetben, nem nagy különbség van a kettő közt, hogy körül van e metélve vagy sem, érzésre nem ad mást.. Akinek férfiként volt ilyen vagy más műtétje fent a makknál, annak viszont volt már úgy, hogy ott érzékenyebb volt az a terület, emiatt finomabban kellett bánni vele, ilyen szempontból vagyok maximum érintett a dologban, hogy emiatt a férfi igényelhet kicsit óvatosabb, finomabb bánásmódot, ha az irányítás az én kezemben van.
2020. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Fujjj.
2020. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!