Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem annyira vészes perverzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem annyira vészes perverzió? Barátotok kedvéért belemennétek egyszer?

Figyelt kérdés

2 olyan dolog van, ami nagyon izgatja a fantáziám. Az egyik a kényszerfrancia, a másik pedig az anális szex.

Volt pár barátnőm, de volt aki nem szerette volna, volt akinek nem is mondtam. Ha a barátotok megkérne rá, akkor belemennétek legalább egyszer? Ezek nem teljesíthetetlen vágyak?


Korotokat kérlek írjátok le! Köszönöm



2020. márc. 12. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de mi az a kényszerfrancia?
2020. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"...barátotok...."??????
2020. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Es en csak egyszer mondom.
2020. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha egyszer megteszem, utána mindig kérné.

Análba egyszer belementem, nem kérésre, hanem spontán dolog volt, ő elkezdte én meg hagytam, mert kíváncsi voltam milyen (nyilván leállíthattam volna ha kellemetlen). De nem jött be, nem volt jó, szóval ezek után hanyagoljuk. Amúgy én sem tudom mi az a kényszerfrancia, de ha már kényszer akkor biztos hogy nem mennék bele.

2020. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nos, megnéztem, mi az a kényszerfrancia. vagy a nő ráül a férfi szájára és kényszeriti a nyalást, vagy a férfi nyomja a falloszra a nőt és kényszeriti a szopit. Thank me later :D
2020. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A kényszerfrancia nem lehet annyira rémes,de az análba biztos nem mennék bele
2020. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anal szexben akkor vagyok benne ha vékony kuki

De amúgy nem gáz

2020. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kényszerfrancia egy eufemzimus arra, hogy rongyosra basszák a torkodat a hajadnál fogva. :D
2020. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem túl vészes és nem perverzió, hanem hangulat, kedv és affinitás kérdése. Ettől a nők többsége még nem szereti az anált.

Megjegyzés, tanács: ne azért legyél valakivel mert ezt-azt megteszi a szexben, hanem azért mert szereted.

2020. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem mind a kettő nagyon izgat
2020. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!