Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha snapchaten kaptok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha snapchaten kaptok egy farokkepet kéretlenül, kiengesztel titeket az, ha viszont tetszetős példány?

Figyelt kérdés
Magyarul, ha tetszik a látvány akkor is haragudtok az illetőre? Korral légyszí
2020. márc. 12. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Elhitetem vele, hogy igen, aztán ha elárulja a nevét, rakom fel a netre névvel.
2020. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig azt mondom hogy nem tetszik ,meg sose írok vissza pedig általában mindig tetszik ,valahol mélyen legbelül tudom hogy nincs rendben amit csinál az aki elküld ilyen képeket
2020. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván gyökérség valamilyen szinten ilyen képeket küldözgetni de azért azt felpontozni aki a szerencsétlen kanos pasi személyi adataival visszaél és azt lepontozni aki ugyanúgy kancás de azért próbálja kicsit tartani magát eléggé furcsa nekem. (és akkor még finoman fogalmaztam)
2020. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 megírhatnád hány farokképet kaptál egy ilyen hozzászólás után :D
2020. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

olyan pasikkal akik azt hiszik h egy farok a minden azzal max annyit h kiröhögöm

farkakkal nem ismerkedek beszélgetek

és nem nem engesztel ki az h az IQ szintje negatív tartományba esik !

2020. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, ha valaki farokkepet kuld akkor 100 szazalek, hogy iq gyenge?
2020. márc. 12. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Keretlen farok nagy prosztosag. Viszont csodalatos peldanyokat es videokat kapok, arccal, valodit, hogy egy normalis beszelgetest kovetoen megkerdeztek.

Es ez viszont nem fair, beismerem, masik teloval lefenykepezem. Gyujtom.

2020. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. itt a pont.
2022. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!