Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha a pasim csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a pasim csak akkor kíván, ha cigizek?

Figyelt kérdés

Egy dohányboltban jöttünk össze még olyan két éve, és elmondta, hogy azért tetszettem meg neki, mert napi két dobozzal szívok (munkahelyi ártalom) és imádja az erős dohányos lányokat. Szex közben alap, hogy cigizek, de múltkor egy hotelban voltunk, ahol nem lehetett a szobában, és azt mondta, hogy inkább hagyjuk, mert nem olyan az illatom, amit megszokott. Mondom wtf. Aztán kis veszekedés után végül kibékültünk és az lett, hogy kimentem, elszívtam kb. 7-8 szálat, és amikor úgy lesmároltam, akkor már tudott teljesíteni.


Mennyire normális ez, hogy ennyire igényli, hogy a csaja szex közben is mindig cigizzen?


2020. márc. 13. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem prédikálni akarok, de ugye tudod hogy napi 2 dobog cigi rengeteg és hogy milyen élettani következményei vannak ugye? Teljesen csak jószándékból írom.

Azt nem tudom a párodnak ez miért ilyen inger, még nem hallottam erről, de vannak furcsább dolgok is

2020. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D
2020. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég fura 🙂 én a finom illatra indulok be, illetve pl, ha a parnerem szexi női fehérneműben, combfixben van. Termeszétesen ezek nélkül is meg tudom kívánni. Ezért érdekes, hogy csak cigizéssel egybekötve kíván meg...
2020. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rákos beteg keszel, lefogysz és szenvedni fogsz akkor is meletted lesz végig?
2020. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mantis religiosa ***** válasza:
Örülj, hogy nem azt kéri, hogy mekegj közben!
2020. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan kamu a kerdes es trollkodas. De nekem is valamiert szexi ha egy csaj cigizik, pedig teljesen elitelem es en magam nem dohanyzok.
2020. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem kamu, akkor mára elég internetet kaptam :/
2020. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, itt derül ki,hogy a szex árt a tüdönek.
2020. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
somiking fetisizta ként mondom hogy ez tulzás én is szeretem a szépen szexin cigiző csajokat de engem a látvány izgat nem a menyiség és a szag.És szex közben kifejezetten izgat főleg orálnál de kb ennyi. f
2020. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!