Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mi volt a reakciótok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi volt a reakciótok, mit tettetek mikor anális szex közben olyan lett a péniszetek? Történt már veletek análozás közben bármilyen baleset?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Intim zuhany. Végbél alaposan kimos és nincs probléma.
2020. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 October15 ***** válasza:

Hát azért anál előtt nem árt előkészíteni a műveleti területet.


De nyilván ha csak úgy beugrik, hogy na akkor mi lenne ha és előjön a barna maci akkor hát ez van, benne van a pakliban ezért miért ábrándulna ki valaki a lányból? Max az anált hanyagolja ha nagyon nem kultiválja a dolgot.

2020. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmmel análoztam egyszer, de nem tapasztaltam semmit sem rajta, és utána még úgy le is szopott, hogy csak na!
2020. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt ilyen de nyilván megeshet hogy olyan lesz ! Semmi különös letöröltem es folytatuk tovább élvezesig!!
2020. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mintha nem létezne gumi....

Milett volna megszünt a gravitáció,kitörtek a vulkánok,be csapodott egy aszteroida és elpusztult az emberiség.

Vagy mégse?

Levettem gumit és alatta egy tiszta pénisz volt.

2020. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem lett olyan. Férfiakat nem szeretem, nőknek meg ott a rendes, szexre való bejárata. A kijárat másra való.
2020. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért dugom oda hogy olyan legyen.


Tudjuk aki tintában mártja a pennáját...

2020. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!