Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha összefutok az utcán egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összefutok az utcán egy olyan lánnyal, vagy nővel akivel előtte pénzért voltam együtt, vagy ugyanazzal tömegközlekedési eszközzel utazunk szerintetek rá lehet köszönni?

Figyelt kérdés
Tehát ha prostituált a hölgy akivel voltam, vagy csak láttam róla arcképes fényképet valamelyik hirdető oldalon, és pont meglátom az utcán szerintetek rá lehet köszönni, vagy esetleg dumálni is szabad vele?

2020. márc. 13. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Minek? A tárgyakkal is beszélgetést?
2020. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
100%
Mi a ráknak? XD Ha nagyon sok fölös pénzed van és mindet nála vered el akkor esetleg nem néz teljesen hülyének [vagy de]. De amúgy nyilván különk ezeli a magánéletét és a "melót".
2020. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
83%
1.: Nem a nőt veszi meg hanem a "szolgáltatást". Attól hogy prosti még ember marad. Az már más kérdés hogy milyen.
2020. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha láttad a hirdetését de nem voltál nála sosem akkor minek köszönnél rá egy vadidegen emberre? KB akiket kiad a facebook mint ismerősnek ajánlás és látod a buszon köszönsz?


Ha voltál a hirdetővel és találkoztok én csak akkor köszöntem amikor ő is egyedül volt meg én is, nem volt útitárs. De kb ennyi

Persze 2x volt ilyen összesen

De ha van vele valaki még ha nő is akkor sem köszönök oda. Fordítva kínos lenne nekem is

Ismeri a diszkréció fogalmát akkor előre magától neked nem fog nő köszönni

2020. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne köszönhetnél rá? Bár gondolom nem fogod a villamos közepén fennhangod ecsetelni neki, "szia Józsi vagyok aki a múlt héten volt nálad szerdán 15-ért" :D

Bár valószínűleg nem akar veled olyan nagyon beszélgetni, meg kv-zgatni beülni, max. annyit mond hogy hívd fel és egyeztess majd vele egy újabb időpontot (pénzért természetesen).

2020. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Igen, valami ilyesmi irányban gondoltam én is a dolgot. A diszkréció adott és elvárt: ez alap, de hogyha ennek megfelel a szituáció akkor vajon, hogy fogadná szituációt? :D
2020. márc. 13. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy diszkreciot biztosit, de el is varja. Ne koszonj, meet kellemetlen helyzetbe hozhatod. Ahogy o is teged, ha valamelyik ismerosod rakerdez, hogy honnan ismered
2020. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizarolag akkor, ha a tekinteten latszik, hogy nemcsak felismert, de nem is zavarja.

Kulonben tapintatlansag, mert maganemberkent utazik, es nem akarja belekeverni a penzkereso eletet.

2020. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neki ez munka, ha épp nem dolgozik, akkor hagyd békén csinálni amit akar, ne hozd kellemetlen helyzetbe.
2020. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

atyakv úristen.

komoly egy arc lehetsz, wcre is biztos el tudsz menni egyedül.

2020. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!