Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex utan egybol mosakszik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utan egybol mosakszik?

Figyelt kérdés

Minden szex utan egybol kimegy a furdobe es lemossa a farkat, ha ritkan megujjaz lenyalatja velem, kinyalni nemis nagyon szokott, ha az agyra folyik a nedvem rosszul van. Kerdeztem es aztmondta nincs velem baja.

20/l



2020. márc. 14. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tisztaságmániás. Az mondjuk nem elítélendő, hogy megmossa magát..
2020. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Azért a csajok sok mindent hordoznak ám! Könnyen bekaphat az ember egy kis baktériumot, vagy vírust a gombàs suncitòl.
2020. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 nem vagyok gombas es nem hordozok semmit, elso baratom...
2020. márc. 14. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Addig amíg nem hányja el magát, nincs nagy baj
2020. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szex után jól esik a zuhany, de azért nem rohanok ki egyből :)
2020. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Ő nem igazi férfi! Én nem csinálnák sosem ilyent. Én mindent szeretek ami szex, csak a lány élvezze!
2020. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komplexusok... nagyon nem frankó, érthető ha feszít. Ha szeret akkor szex után nem a mosdóba rohan, meg nem bealszik hanem megölel.

Tudat alatti problémák, ezen te nem tudsz segíteni, vagy megszokja idővel vagy nem... utóbbi esetben eldöntöd, hogy egy komplexusos kiscserkésszel szeretnél együtt lenni vagy olyannal aki imád és mindent szeret ami te vagy.

2020. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!