Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban fiatalabb a fiú, mint a lány? Vagy ha egy 24 éves lánynak tetszik egy 21 éves fiú? L

Figyelt kérdés
Ismerek olyan párokat, ahol a srácok kb 5-8 évvel fiatalabbak a barátnőjüknél. Nektek erről mi a véleményetek? Lányok, titeket zavarna, ha egy srác, aki tetszik, fiatalabb? Na és fiúk, ha idősebb a lány, mint ti?

2020. márc. 14. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig 5 évvel idősebb barátnőim voltak, egyszer 11 évvel idősebb. Nem kor kérdése, hanem azé, hogy kivel találod meg a közös rezgést.
2020. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nagyon eltero, ki mennyinek latszik valojaban. Bar amugy sem szamit, ki mit gondol, hogy fest.

De speciel 32 evesen 20-nak nezett mindenki - igaz, sajnos egy ponton az oregedesnek eszebe jutottam sajnos -, es a het evvel fiatalabb pasimhoz tul fiatalnak talaltak.

Ennyit a korrol. De ha latszik is, dehogy.

2020. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a húszas éveimben csak pár évvel idősebb barátnőim voltak. Talán nekem mindig is a 22-25 év körüli lányok tetszettek és régen ezért fiatalabb voltam ennél. Most is 25 éves a barátnőm én meg 33. Csak azt nem tudom mi lesz, ha 50 éves leszek és esetleg már nem lennék együtt a barátnőmmel. Mert biztos, hogy a vágyaim akarnának valamit, de én meg hánynék magamtól, hogy ha 50 évesen is egy teszem azt 22 éves lánnyal lennék együtt
2020. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én 28 vagyok, a barátnőm 34.
2020. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak én gondolom úgy, hogy a fiú idősebb legyen a lánynál?
2020. márc. 15. 22:19
 16/16 anonim válasza:

Szia!


A barátom 21 éves, én pedig 27. Amúgy az a vicces, hogy amikor megismerkedtünk hát... nem gondoltam, hogy ilyen fiatal. Oké mondtam volna 2-3 évet, de nem 6-ot. Viszont gondolkodásban/viselkedésben néha úgy érzem, hogy rajtam is túltesz (nagyon érett és komoly), így működőképes a dolog. Bár az is közrejátszik, hogy mindketten ugyanott tartunk az élet dolgaiban is (tanulás, suli), ez pedig megkönnyíti a dolgokat. Előtte mindig azt mondtam, hogy fiatalabbal soha mert éretlenek, de hát így alakult. :)

2020. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!