Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kondis lányok össze szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondis lányok össze szoktak jönni kicsit "mackósabb" férfiakkal? Aki nem kövér de van egy kicsi hasa.

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A kis has nekem nem probléma.
2020. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem zavar, ha próbál tenni ellene, de valamiért nem tudja leadni. Tehát ő is kondizik heti legalább 2-szer és nagyrészt egészségesen is étkezik. Ha azért van hasa, mert összevissza zabál és lusta mozogni, akkor kell a francnak.
2020. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit takar a kicsi has, képet jó lenne róla látni, hogy pontosan mekkora.
2020. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátom kicsit pocakos de így szeretem :D
2020. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Melyik kondis lany? a) seggpucsitos fenszi szerkoban feszito aranytalan instagram majom, b) ronda kigyurt kokszos csaj, c) naturban, normalisan, a senkivel sem tarsalog edzes kozben lany, vagy d) hebehoba egy szalaggal bohockodva csak seggre edzo lany?
2020. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Én futok hetente 2x5 km-t, bringázok heti 2-3x 12-15 km-t, sétálok sokat, néha túrázok is, vegetáriánus étrenden vagyok, 3 hete elhagytam teljesen a kenyeret, és így is 108 kg vagyok 190 mellé. Kis hasam van, meg minimális tokám ennek az aktív élet ellenére, de nem tapasztalom, hogy érdeklődnének a nők. Ha igen, komolyan a kövér nők. Basszus, ok, hogy szekrény vagyok, de sportolok, nem cigizek, nem bulizok, nem iszok, egészségesen eszek, akkor ne kelljen már elfogadnom egy össze-vissza zabáló, lusta, káros szenvedélyekkel élő dagadt nőt, akit egy közös kocogásra, bringázásra, túrázásra nem tudok rávenni. Inkább maradok egyedül, minthogy összejöjjek egy ilyen nővel.
2020. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy valaki kondizik még nem feltétlenül az izomagyakat és kockahasú pasikat kedveli. Egy kis poci még jól is tud állni - de az összkép számít.

Viszont... miért éppen "kondis lányokra" vágysz??? Szerintem többet számít az összkép, h. jófej, kedves, normális, odaadó legyen a lány.

2020. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

#7

Nem, a kérdezőnek az számít, hogy jól nézzen ki a nő, és fogadja el őt dagadtan, rondán is. A kérdezőnek nincs önkritikája.

2020. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!