Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már úgy nő létetekre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy nő létetekre, hogy egy férfi nem hajlandó veletek lefeküdni annak ellenére, hogy vonzódik?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzó és ezzel visszaél, elcsábít és amikor megadnád magad, abban a pillanatban hajítva vagy. Arra se hajlandó, hogy egyszer megdugjon, hogy azon vinnyoghass, hogy csak egy éjszakára kellettél. Mindezt rendszeresen, fél éves, 1,5 éves szünetekkel, a közbenső időben úgy kerül, mintha koronavírusos lennél. Azt hittem, azért van mert házas, de kezdem azt gondolni, hogy akkor is ezt csinálná, ha semmi akadály nem állna közénk.

#szex #szerelem #elcsábítás #ellök magától
2020. márc. 17. 06:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként válaszolok. Sokaknak elég maga a csábítás,a tudat,hogy tehetném,ha akarnám. Nincs rászorulva a szexre,hiszen azt megkapja otthon. A csábítás a lényeg számára.
2020. márc. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Jártatok már ugyanigy férfi létetekre? :D
2020. márc. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem szopod le véletlenszerűen?
2020. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Pont ez a helyzet nálam. Másfél hónapja minden nap nyomul. De egy szintnél tovább nem megy. Kezdem unni....
2020. márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha megbsznak az a baj, ha nem bsznak meg, akkor meg az a baj. Nek tudom hogy tudják a férfiak elviselni a nõket... 28/f
2020. márc. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem jártam még így nő létemre. De ha egyszer belefutnék ilyenbe, az biztos, hogy nem lenne esélye fél év múlva, másfél év múlva újra eljátszani ugyanezt, mert az első alkalom után rövidre zárnám vele a dolgot.


(Mondjuk nekem házas, vagy kapcsolatban élő férfi eleve tabu, több okból.)

2020. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelenteni, töröltetni, attól még a véleményem, nem változik ez nem megoldás és a bánásmódom sem fog ezzel a “gyönyörű fajjal”.
2020. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os nem zárnád vele rövidre. Mestere annak, hogy olyan okot mondjon, ami miatt nem tudod lezárni. Most pl. azt, hogy nem akar fájdalmat és nem szabad belemenni, mert akkor soha nem lenne vége. Hogy zárod le azt, aki azt érezteti veled, hogy tulajdonképpen szeret? Még ha nem igaz is? Túl akartam lépni, volt is valakim, egész biztosan meglátott vele, mert visszarobbant az életembe, magához rántott a munkahelyemen és úgy csókolt meg, hogy a lélegzetem is elakadt, két nap múlva meg elkezdte ezt a fenti rizsát. Nem lesz több esélye, mert amíg ez egyszeri eset volt, addig rá bírtam fogni a házasságára, de most úgy érzem, nála ez törvényszerűen ismétlődő érzelmi hullámvasút, amiről nem is biztos, hogy tehet, de mindig ez lesz a vége. Nyilván nem bírta elviselni az egója, hogy lett valakim. Mondjuk a riválist soha egyik férfi se bírta elviselni az életemben, de már egyre kevésbé dőlök be az ilyenkor bekövetkező szerelmi viharnak.
2020. márc. 17. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, voltam igy. Ne bagatellizald el, hogy hazas!

Lehet, hogy gerincre vagott erzsiket, marikat kozben, de azok veszelytelenek voltak, az csak dugas. Tolem felt, mert nem akarta, hogy utana meg jobban kivanjon.

De meg huseges ferjet is el tudok kepzelni. Amig el nem valnak, az. Ezt a hatart soha nem lepte at, ahogy en pl a fuves cigi kiprobalasat. Hiaba van kozel, nagy a kisertes, meg lakatlan szigeten is meg tudna allni. Pont mivel szigoruan tartja ezt a hatart.

2020. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem bagatelizálom el, de tőle tudom, hogy volt már hűtlen és biztos vagyok benne, hogy nem egyszer. Ha a házasságáról lenne szó, még becsülném is. De az, hogy lazán megdug mást, engem meg csak hülyít, annak már nem sok közét látom a gerincességhez.
2020. márc. 17. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!