Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lany akinek mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lany akinek mar fiatalon logos lesz a melle? 19/F

Figyelt kérdés
Valamiert nagyon tetszik nekem a lógós mell, es kivancsi vagyok, hogy vannak e korombeli lanyok, akiknek mar ilyenkor is logos. Vannak ilyenek?
2020. márc. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nekem az. De mióta az eszemet tudom. Nincsen különösebb oka, egyszerűen genetika, de kárpótol hogy érzékeny:)

19L

2020. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Vannak ilyenek.
2020. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos van ilyen :(

25l

2020. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nekem legalabb nagy is volt, de egybol olyan volt. A fiatalsagom szomorkodassal, szegyenkezessel telt. Harminc evvel kesobb viszont pont ugyanolyan, es minden ferfi azt emelte ki, hogy gombolyu, hiaba log. Elotte ezt eszre sem vettem. Azota elfogadom, es orulok, hogy nem hiszik implantatumnak.
2020. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is vonzó. Van benne valami nagyon nőies.
2020. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van.
2020. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen a lany 19 eves volt..
2020. márc. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!