Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy fiú egyáltalán nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy fiú egyáltalán nem borotválja a farkát?

Figyelt kérdés

Meg úgy alapból más testrészét sem... és szőrösebb típus.

Ez taszító a lányoknak?



2020. márc. 18. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés és szexuális vonzalom kérdése.


Ezt az is befolyásolja 1-1 tudományos felmérés szerint, hogy milyen apa mellett nőtt fel a lány. Ha kiskora óta azt tapasztalta, hogy az apu szőrös, akkor nagy valószínűséggel szőrös partnert fog vonzóbbnak látni. (Persze mindig vannak kivételek, nem kell eretvágni)


Amúgy meg barátnőm (nincs jóban az apjával,) totál leszed magáról minden szőrt, mert ő szerinte a nő ne legyen szőrös, és emelett úgy tartja, hogy a férfi legyen szőrös. (persze ápoltan, és ne nagy dzsungel legyen amibe elbotolhatsz)

Én max levágom kicsire, de nem borotválom... írtó szar utána, és még a másikat is megszúrom vele ha elkezd borostásodni.

2020. márc. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy egy csubakka tipus,akkor nem lehetsz vészes.
2020. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha szoros amugy is, azert nyirnia kellene. Nem a latvany miatt, ha mar valakinek bejossz szorosen, hanem gyakorlati okbol. Azert ne egy fanszor kucsma legyen.
2020. márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Az igénytelen az gáz igen.
2020. márc. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok szőrösebb, de nem borotválom semmim.

Az értelmes nőket nem zavarja, csak a divatpichák rágják emiatt is a műkarmaik...

34/F

2020. márc. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok szőrös típus, hasam, mellkasom gyárilag szinte csupasz. Fanszőrzetem viszont dús, ezért nagy a kotntraszt. Én a farkam fölött lenyírom testszőrnyíróval 4-5 milisre, a péniszt és a zacsit borotválom. Viszont pl. hónaljam szőrösen hagyom. Ha szőrösebb lennék, akkor is így nyírnám, mert a lányok díjazzák. Viszont csupaszra nem borotválnám. 30/f
2020. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne taszító?


Én se borotválom magam a puncimnál.

19L

2020. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem jön be a szőrös farok. Én is csupasz vagyok ő is legyen az. Számomra így az àpolt.
2020. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem taszító lenne.
2020. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Férfi vagyok és csak a pélót meg a zacskót borotválom, de nem divatból hanem azért mert úgy jobb a szopás nekem is meg a csajnak is. Egyszerűen nagyobb az orgazmusom, hogy a lány ajka, nyelve a farkam bőrén siklik.

Ez az ok. S ráadásul a csaj is jobban örül hogy nem megy tele a szája szőrrel.

43f

2020. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!