Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy valós ok lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy valós ok lehet a nőknél a csökkent libidóra?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt és az első egy két hónapban sokat szexeltünk aztán hamar minden a szex elé került mint priorítás...


Ez miatt sokat voltam féltékeny de többször is be kellett látnom hogy nincs igazam.


Viszont nem találtam magyarázatot arra hogy a barátnőm miért nem szeretkezik velem gyakrabban.Normálisnak tartja azt hogy havonta talán 2x ha van elég magas vágya rám.Ez csak azért fura mert az elején heti 2 volt ez a szám minimum.

Igyekeztem beszélni vele, újra és újra felhoztam de szinte mindig zárkózott volt vagy épp közönnyel kezelte.


Tegnap nálam aludt és bejelentkezve marad az fb fiókja.Tudom nem túl etikus de kutatni kezdtem kicsit.Természetesen semmi gyanúst nem találtam.

Utoljára viszont megtekintettem a keresési előzményeit bár nem gondoltam hogy bármit is találnék...


tegnap lefekvés előtt az exére keresett rá...érdekesnek találtam így hát vissza tekergettem kicsit több mint fél évre...több mint 10 alkalommal keresett rá az exére minden hónapban...reggel 7, délután 16 és este 22 óra magassága volt a leggyakoribb de volt hogy hajnali 2 kor.A messenger érintetlen volt.


Számomra egyenes következtetés az hogy képtelen elengedni a volt párját és ő az aki valóban vonzza őt szexuálisan a mapi napig és ezért vagyok én mellőzve.

Illetve a nőket kérdezném meg inkább hogy hölgyeim...szerintetek esélyes lehet hogy ő az exére maszturbál? :(


23f



2020. márc. 18. 02:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Amikor együtt voltatok, volt egyáltalán rendes orgazmusa?

Az én barátnőm pl annyira rákattant a témára, le se száll rólam. Mintha drogos lenne.


Ha jó a szexuális életetek, akkor mindenképp kívánni fogja szerintem a másik is.


Ami meg az exet illeti, lehet hogy nem engedte el, de kezdesz kicsit paranoiás is lenni ... pl már óra pontosan tudod mikor keresett rá ... mit számít hogy hány órakor??? Jó hogy nem azt is kideríted, hogy közben rágozott -e vagy sem.



Azt tanácsolom, hogy vezesd fel a témát, hogy mik a kedvenc pillanatai a szexben veled, kedvenc pózok stb, próbáld feltérképezni mit szeret, mit nem szeret. (Amúgy ez előjáték előjátékának is jó... beszéltek aztán odabújsz hozzá egyre jobban ráhangolódtok... persze ezt nem kell, csak ebben is van lehetőség.)


Ha kerüli a témát, nem akar róla beszélni, meg be se indul stb, akkor állítsd választás elé (sokaknak ez biztos vérlázító juj juj választás elé állítás zsarnok dolog juj ) Hogy oké, tiszteletben tartod hogy így dönt, de akkor még is miért vagytok együtt? Mert akkor lehetnétek akkor már csak barátok is, ez nem több barátságnál ha már nem kíván téged , de te nem kapod fel a vizet, higgadt maradsz, felnőtt érett módjára mondod, hogy oké, elfogadod, de akkor lelépsz, mondván; nem akarod feltartani sem őt, sem magadat, szeretnél egy kiegyensúlyozott harmonikus kapcsolatot.

2020. márc. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valós ok.
2020. márc. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor mindent felzabálsz az asztalról, aztán a következő asztalról akkor se kell ugyan annyi ha az teljesen más fajta.
2020. márc. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Maszturbáás közben nem férfiakra gondolok.

De lehet,hogy vágyik rá.

Milyen a szex köztetek. Probálj meg szenvedélyesebb lenni,kicsit durvább tapasztald ki mi izgatja öt igazán

2020. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, ok lehet erre. Heti 2 szex huszonévesen kezdetekben kevés.
2020. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én mai napig rá keresek a 10 évvel ezelőtti exemre

Szóval ne kombinálj


Sok nő azért szexel eleinte sokat mert meg akarja fogni a pasit

Aztán belustul a pitsája


N

2020. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

Miért keresel rá? Akkor is ha szereted a párod? Nem kötekedni akarok, csak érdekelne.

F

2020. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egyertelmuen az ex, es ezek szerint teged nem kivan.

Nem maszturbal ra, nok mashogy mukodnek. Ha szerelmi banata van, pl nem is akar maszturbalni akar. De sajnos itt az van, hogy irantad megcsappant az erdeklodese. Ez egyertelmu.

2020. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltünk róla és a szexről is rengetegszer volt szó hogy hogyan lehetne jobb még a kalandozásra is ráadtam a fejem ha attól újra megnő a vágya de végig azt éreztem hogy egyszerűen nem szeretne próbálkozni...kedves 6...az nem normális hogy folyton ránézegetsz az exedre ha közben ott van melletted valaki más akit a párodnak hívsz.
2020. márc. 18. 12:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem maszturbál az exére, de a te szempontodból ez teljesen mindegy. Annyi történt, hogy kihűlt a kapcsolatotok, az exéhez kötődő régi kedves emlékekhez "visszanyúl". Két dolgot tehetsz:

a) megpróbálod visszahódítani, kedvesség, figyelmesség ugyanúgy mint az elején és új színt vinni a kapcsolatba, feltüzelni;

b) elfogadod hogy ez a kapcsolat ennyi volt.


Ha az ágytól elkezdtek elválni, akkor már csak megszokásból vagytok együtt, az meg egy kapcsolat halálának a kezdete.

2020. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!