Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan van akinek sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan van akinek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Másnak természetes dolog hogy tiniként van kapcsolat, de nekem ez elképzelhetetlen volt akkor, most meg már huszon éves vagyok, de még mindig nem volt barátnőm. Nekem az hogy közösen elveszteni a szüzességet aki kimarad és soha nem is lesz már benne részem.

De sokszor az érzem hogy a továbbiakban sem lesz részem szexben, csókolózásban stb. Nem csak ezek miatt akarok barátnőt, de persze fontosak lennének ezek is, meg az is hogy majd legyen családom is. Szerintem nekem sosem lesz barátnőm, képtelen vagyok ismerkedni, meg olyan elképzelhetetlen hogy barátnőm legyen, főleg úgy hogy eddig sosem volt, és már nem 15 éves vagyok.


2020. márc. 18. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt meg
2020. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Mit teszel annak érdekében, hogy legyen ?

Ha tök antiszoc. vagy akkor ne csodálkozz!!

2020. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez elég nagy részt rajtad múlik. Tegyél érte
2020. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

46éves vagyok 14eve egyedul vagyok

Mar nem lesz sose

2020. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
legalább érettebb vagy ,ez vigasztaljon. ez a "sose lesz csajom"dolog általában miből jön? előtte gondolom lefuttattad a lehetőségeid,a próbálkozásaid,majd ezeket figyelembe véve jutottál erre a következtetésre... mert gondolom eljártál valahova szórakozni ahol vannak csajok meg ilyesmi. vagy legalább leszólítottál valakit talán... ha semmi még csak hasonló törekvés nem volt,akkor nem is értem a kérdésed. van lehetőség,akjár még neked is hidd elcsak rugalmasnak kell lenni. keress olyan nőt aki kevésbé vonzó,vagy gyerekes anyuka aki egyedülálló,ha ügyes vagy a csok is összejöhet. csak kezdj el ismerkedni.(oké ne most mert most a lehetőségeid eléggé korlátozottak a vírus miatt,de ha ez lecseng vesd be magad mondjuk nyáron) kezdj el gyúrni,neten ismerkedni,változtass pár bevett szokásodon aminek ilyen hatásai voltak az eddigi életedre. (hű de sokat írtam,tök feleslegesen,mert csak picsogni fogsz ezután is...)
2020. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem arról szól,amire gondolsz.
2020. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

"keress olyan nőt aki kevésbé vonzó,vagy gyerekes anyuka aki egyedülálló,ha ügyes vagy a csok is összejöhet"


Gratulálok! Jobbnál jobb tanácsokkal látjátok el szerencsétlen srácot.


Nem elég, hogy az önbecsülése a béka feneke alatt, de még fejelje meg azzal, hogy összejön egy frusztrált, férfigyűlölő csúnya lánnyal (mert a lányok nagyon is tisztában vannak saját adottságaikkal és sokszor az is csúnyának érzi magát aki nagyon jó nő, aki viszont nem csak a saját nemén belül rivalizál, hanem az ellenkező nem sem érdeklődik iránta kizárólag egy életképtelen szűz srácra vágyik. Vagy elhajtja ő is a bánatba (ez a valószínűbb eset), mert nincs szüksége vigaszdíjra, pláne nem olyanra, aki alig várja már a szexet és még tapasztalatlan is és emiatt lesz lelkileg ki a szerencsétlen srác, vagy a rosszabbik eset, mikor pont egy számító érdekemberbe fut bele aki majd jól kihasználja őt.

2020. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
ez csak egy nagyon hirtelen javaslat volt,de a srác helyzete em hétköznapi. pár dologgal tisztában kellene lenni ha már a "szerencsétlen srác" lehetőségeit vizsgáljuk. egy huszonéves srác kevés önbizalommal,feltehetőleg próbálkozások hiányában,labdába sem rúghat azok mellett akiknek a társkeresés,csajozás zsigerből jön. pláne hogyha még igényei is lennének,úgy mint csinos,ápolt, intelligens nő legyen,mert miért ne?! ha -ismétlem ha nem változtat azokon a viselkedési szokásokon amik rögzültek benne,ami miatt szólójátékos maradt,nagyon kevés lehetőségek közül választhat. az általam vázolt lehetőség egyike ezeknek. a hozzászólásod közepét nem is nagyon értettem,a rivalizálást meg a többit,de inkább megfordítanám a mondandód! mi van ha a javasolt gyerekes fiatal anyukának-már ha a kérdező nem csak szexre hajt hanem komoly kapcsolatra- elege van a jóképű,de annál kicsapongóbb,komolytalan fiúcskákból,és valaki olyan fickót keres aki megbízható,hűséges(nem nevet) odaadó? itt jöhetne képbe a kérdező. amúgy nem hinném hogy egy egyedülálló anyuka ennyire jellemzően körülírható lenne párkapcsolatot illetően,mint ahogy te írtad,vagy mint ahogy én tettem. ez csak egy "lehetőség" volt,egy 'javaslat" ha úgy tetszik. a változás-mert kérdező neked arra van szükséged- nem egyszerű,de mindenképp szükséges folyamat ha csajt akarsz valamikor is
2020. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!