Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha felnőtt létemre nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha felnőtt létemre nincs és nem is volt barátnőm így még nem is szexeltem?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük az lenne a normális dolog ha lenne kivel szexelnie az emberek ha már felnőtt és vágyna rá. De én nem találok barátnőt.
2020. márc. 20. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hogy gáz-e azt szerintem neked kell eldöntened. Mindenesetere nem a legjobb állapot.
2020. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élet adja hidd el
2020. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mi a gáz? h itt siránkozol. Nem is értem h eddig h h nem szexeltél?

Jah de tudom... mert mindig csak panaszkodsz. Az nem szexi!

2020. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írják, nem szexi hogy picsogsz mint egy kisgyerek, nem férfias. Az önsajnáltatástól nem lesz barátnőd, csak attól hogy folyamatosan próbálkozol (kommunikáció, kezdeményezés, udvarlás) és előbb-utóbb partot érsz.
2020. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez van. Én is hasonló helyzetben vagyok. Van, akinek ez jutott, hiába is tenne érte.
2020. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gaz, mert a szex/parkapcsolat csak a vonzo emberek kivaltsaga :)


35F incel

2020. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!