Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis dolog ez a fiam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis dolog ez a fiam reszerol?

Figyelt kérdés

11.es a fiam, bar az teny, hogy kicsit idosebbnek tunik.


Az elmult par honapban gyakorlatilag minden heten mas mas lanyt hozott fel.

Sem hulye, sem suket nem vagyok, tudom mit csinalnak.

Probaltam szoba hozni a dolgot, de annyit mondott ne aggodjak, minden lannyal vedekezik.

Nem zavarna amugy a dolog, csak nem tudom masoknal is igy mukodik ez?


Fiatalok ti az ilyen futo kalandokat bemutatjatok otthon, vagy csak siman felviszitek?


Szulok ti hogy szoktatok erre reagalni?


Egy 40 eves anya


2020. márc. 20. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem az. Közölném, hogy a lakás nem bordélyház, ide több nőt nem hoz fel.
2020. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%

11 évesen futó kalandjai vannak??? Szép... mondhatnám, hogy bárcsak ez lett volna amikor 11 éves voltam, de már megbocsáss minden okés a nevelésével?

Egyébként normális - amikor tini voltam (na nem 11 évesen) - úgymond a krumplit is ha nem gurul el :)

2020. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Ez teljesen normális
2020. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem 11 eves.

Hanem tizeneggyedikes. Vagyis jovore erettsegizik.


:)

2020. márc. 20. 11:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 11. osztályos nem 11 éves
2020. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tizenegyedikes, nem tizenegy éves :D
2020. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
A fiaddal egy korosztály vagyok, csak lány. Nem vagyok szent, nem is mondom azt hogy ez a normális viselkedés stb.. Nem szoktam bemutatni a futókalandokat, és fel sem viszem. Szerintem a szüleim levernének ha megtudnák hogy miket csinálok házon kívül, ezért természetesen eszembe sem jut otthon csinálni.
2020. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolso lany!


Koszonom, hogy irtal.

Hat en nem haragszok ra, es orulok hogy nem egy parkba csinaljak vagy a pinceben :)


Ha lany lenne, lehet en is maskepp viszonyulnek hozza, ez igaz

2020. márc. 20. 11:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

En se hordtam haza a futo kalandjaimat akkoriban úgy, hogy otthon voltak a szuleim. Csak a barátnoimet hordtam haza, akiket hivatalosan mbemutattam és jártam veluk. Ez fura dolog szerintem.

29F

2020. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Semmi gond ezzel a mai gyerekek hamarabb kezdik én a közel 30évemhez 13évesen kezdtem és ennyi idősen egy 28éves nőt is megcsináltam mire betöltöttem a 14et már 4 nőn túl voltam.
2020. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!