Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ha egy nő személyisége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha egy nő személyisége nem tetszik nektek de testileg tetszik akkor tudtok vele szexelni vagy nem?

Figyelt kérdés

Ilyen egy éjszakás vagy max szex kapcsolatra értem ezt az egészet.

Ha pl felkínálkozik nektek de a személyisége nem tetszik csak a teste akkor vissza utasítod vagy elfogadod?



2020. márc. 20. 13:58
1 2
 1/15 ZoltanAnglia ***** válasza:
49%
En biztosan Meg dugnam ugy is.
2020. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ZoltanAnglia ***** válasza:
47%
Megdugnam
2020. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudnék hát.
2020. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ahogy Zotya irja, a punci olyan mint a pizza, ha szar, akkor is benyomom.
2020. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Necces. Nálam ez a vonzalom úgy működik, hogy inkább a személyisége perdöntő, nyilván ne nézzen ki egy teleszart zokninak. Ha valami mégis vonz benne stílust illetően, nyilván vadul leqrom. F
2020. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire akaszt ki a személyisége, azért nem mindegy, mert lehet inkább keresek olyat akivel máshogy is passzolunk
2020. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sohasem volt még kapcsolatom.
2020. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 xKakashix ***** válasza:
szerintem az ilyen nők a legjobbak egy szexkapcsolatra... mivel ott a belső úgy sem számít és így nincs is benne olyan dolog ami miatt esetleg elkezdenék többet érezni iránta
2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha egy buta, idegesítő tyúk az elég keményen vissza tudja nyomni a libidót. Ha nagyon jól néz ki, akkor az "egy patront megér" kategória - de mondjuk a férfiak 99%-a így lenne ezzel :D
2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Zenész koromban számtalan egyéjszakás kalandom volt, amikor kb semmit sem tudtam az adott nő személyiségéről. (Hogy őszinte legyek, nem is nagyon törtem magam.)
2020. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!