Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem szexel velem de én már nagyon kivagyok? A vírus miatt nem merek most senkivel találkozni. (L)

Figyelt kérdés

Akiknek volt szeretője most hogy bírja ki a szexnélküliséget?

Sajnos nálam már ez 2 hónapja tart. Nem új dolog. De mostanra szinte elviselhetetlen, teljesen bolond is lettem tőle, kiegyensúlyozatlan vagyok, ingerlékeny, igazi hisztis p...csa lettem pedig nagyon nem vagyok ilyen. Már megrémülök néha mennyire kifordulok magamból, szúrkálódok, megjegyzéseket teszek stb. Nem birom már ezt. Napi szinten igényelném de ehelyett semmit se kapok. És ha belegondolok hogy ez a vírus dolog még hónapokigfog tartani... legazivesebben bevetném magam inkább a Dunába..


2020. márc. 20. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Masztizz
2020. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Ha a párod nem szexel Veled az baj és nem a vírus miatt van!

A Dunába semmiképp ne vesd bele magad, de azon érdemes elgondolkodni hogy miért vagy a jelenlegi pároddal!

2020. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

itt jönne képbe a dildó...vagy akár egy egyéjszakás kaland is. a nagyobb bevásárlóhelyek környékén ez nem lehet gond :D

a lényeg hogy a pasit emlékeztetni kell a kötelességére pld: meztelenül megállsz előtte és azt mondod-ez a punci nem nyalódik ki magától! na ha ezek után nem teszi a dolgát,hajítsd ki!

2020. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szakits, mert igy csak felesleges feszultseg lesz benned. Nem is a zsex hianya okozza ezt, hanem az, hogy nem adja meg neked azt amire vagysz es ami jogod egy egeszseges parkapcsolatba. Keress vkit aki kielegit es dobd ezt a csavot
2020. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen megmentenélek !
2020. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennél, sok nő írná, hogy téged csak az vezérel. Így viszont,..
2020. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bax a vírussal te agyatlan
2020. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak ez vezérel, de talán az átlag nőkhöz viszonyítva nekem fontosabb a szex. A jó szex egy kapcsolatban. Persze nem egy farokbol áll a másik! Ezért is próbálok kitartani mellette mert jó ember. De többször jeleztem már neki hogy vágynék a szexre, szükségem van rá, kb a nap mindenpercben kívánom Őt... de semmi. Ráadásul iszonyat jó pasi, ami pluszban megnehezíti a dolgom, amikor csak ránézek fantáziálok, bizsereg odalent.... még kegyetlenebb ez a helyzet így számomra...
2020. márc. 20. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Akkor nincs mese, marad a duna.
2020. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez a legfontosabb a párodban hogy "jó pasi" akkor ne rinyálj, meg picsogj hogy nem tudsz félrekúrni mellette. Te választottad nézegesd a biodíszleted.
2020. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!