Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a kedvenc pózotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is.

2020. márc. 20. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Lány a hátán fekszik, én mellette az oldalamon.


A hozzám közeli lábát felhúzom a hasára, a lábaim közé rakom a másik lábát és onnan oldalról rakom be.


Kb hónaponta változik a kedvencem, mert folyamatosan új dolgokat próbálunk.


22F

2020. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ölemben lovagol a lány, velem szemben, én a falnak dőlve ülök az ágyon vagy fotelben. Közben szopogatom a cickóit és markolászom a popsiját.


25/F

2020. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Prone bone

20L

2020. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Imádom a lovaglót. Ugyanez háttal ülve rajtam. Elölről rám is borulhat, egyik kezemmel osszfogom háta mögött a csuklóit, másikkal simizem a popsit, gyurmázom, paskolom, vagy a hátát simogatom, aztán a segglyukát ujjazom, miközben farkalom. Imádom a misszionáriust, az olyan meghitt, bensőséges, ha ölel, vagy markolássza a fenekemet és átkulcsolja a vádlijaival, ahogy érzem a puha talpát a bőrömön, ahhh. Szeretem még azt, amikor hason fekszik és én felül rajta, ágy szélén ülök és szemből az ölemben ül, hátamon fekszem és ő rajtam fekszik a hátán tehát alulról dugom, miközben puncival játszom kéz által, falnál szemből felkapva, hátulról állva ugyanígy, amazon póz, 69 alul-felül - oldalt fekvőben, kanál póz, lábai vállaimon, feje mellé hajlítva én enyhe terpeszben felülről stb. 32F
2020. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az összes póz az, mikor egy nőben vagyok.

De látványra a kutya, (nagyon segg párti vagyok) 🤭👌 illetve a lovagló...


33/F

2020. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó partnerrel az összes :)
2020. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
üvöltő sakál
2020. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A félszemű, féllàbú , mérgeskalòz
2020. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!