Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez miért izgat engem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért izgat engem?

Figyelt kérdés

Hülyesèg de izgat ha anyum pucéran lát.

Van valaki még ezzel ìgy?



2020. márc. 22. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Beteg! Főleg ha lány vagy!
2020. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk napi rutin a meztelenség, de teljesen megértem a helyzetedet: oszitársak mesélik, hogy a meztelen nő látványa milyen hatással van rájuk - mint tiltott gyümölcs.
2020. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiúkènt kérdem.
2020. márc. 22. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izgat, ha meztelenül látnak téged. Járj ilyen helyekre, vagy mutogasd magad a neten.
2020. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy ?

Otthon vagy, nyugodtan legyél meztelen, ne csinálj ebből gondot.

2020. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ugy, hogy kulon ugy rendezni, hogy lassa a kis bogyorodet, azt ne. Magadban erezz, ahogy akarsz, csak anyadat hagyd ki belole.
2020. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Növekszik az új magamutogatós bácsik nemzedéke?
2020. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
6%
És anyukád ehhez mit szól? Gyere beszéljünk máshol ha van kedved, ugyon ebben a szituációban vagyok!
2020. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
nem furcsa van ilyen :) én is ilyen vagyok
2020. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha izgat, hogy szereted, ha meztelen látnak, akkor nyugodtan járjál nudista strandra, vagy campingbe. Sokkal jobb, mint ha anyukád előtt meztelenkedsz. Én is imádok nudizni, gyere nyugodtan, kortól független lehetőség.

Először nagyon fura, de nem sok idő alatt megszokod, hogy van pici gyerktől az öregekig minden korosztály. Szabadon és meztelen. Nincs szégyenlőség, mindenki olyan, amilyennek született. Kedvedre nézegetheted a 16éves lányok ciciét, meg a 50 éves férfiak komoly bránerét. Ami csak érdekel. Próbáld ki, semmit nem vesztesz.Csak az első alkalomkor kell a szégyen érzetedet leküzdeni. Senki nem fog rád szólni, hogy milyen vagy ? Már én isalig várom, hogy jöjjön a jóidő, és mehessünk napozni, nézelődni.

2020. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!