Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lennétek findom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lennétek findom kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az meg milyen?
2020. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Sok lány abban van.. csak nem annak hívják :D


Rengeteg papucs pasi van, aki bármit eltűr, csak hogy rendszeres szexhez jusson.

Nekem is volt olyan csajom, aki úgy kezelte a szex témát, mintha valami ajándék lenne, és hálálkodom kell, hogy orgazmust okozhatok neki.. mondtam is, hogy bébi te rosszul vagy bekötve :D erre meg jött azzal, hogy örüljek, hogy lefekszik velem. Hát konkrétan kiröhögtem.. ő meg azt tolta erre, hogy mi férfiak, mind nullák lennénk nők nélkül, a farkunknál fogva vezetnek minket a szexszel, és csaholunk utánuk mint egy kutya, hát mondom, tudod kit oltogatsz.. szakítottam is vele, és még neki állt feljebb, hogy mit képzelek én, hogy kidobom őt, amikor csak egy megtűrt személy vagyok az életében.. mondom neki, te meg a lakásomban, szóval szia, az ajtó arra van.


Biztos sok ilyen nő van, csak azért gondolom, mert bárki nő ismerősömnek meséltem ezt, majdnem mind az ő pártját fogta és azt mondták, hogy igaza van, meg én nem viselkedhettem volna így egy nővel. Mondom MIVAN? :D

2020. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uristen, jo beteg ... fogtal ki utolsoxd azert ez a bekepzeltseg mar szanalmas. Mi az, hogy megturt szemely? Tolem meg talan ket allast is kapott volna egy ilyen utan a kis nyomoronc
2020. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Ez FINGOM lenne?
2020. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiába sokszor mondom én, hogy eztán a fene nagy szexuális szabadságot megszívjuk... és hogy túl sok már kötöttünk az emancipunci.

Én erről egyébként azt gondolom, hogy fő a kölcsönösség, azaz a nő nőként adja meg a tiszteletet a férfinek, mint ahogy a férfi is férfiként a nőnek! És ne akarjuk cserélgetni a szerepeket...

2020. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!