Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ha nektek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha nektek tetszik egy férfi, mit csináltok hogy elcsábítsátok, hogy szexelni akarjon veletek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak magamat adom
2020. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat 1-es valasz ertelmes es lepontozva, ez lesujto.

Ha tetszik, es abban a helyzetben vagyok, hogy ismer, akkor egyes valasz. O csabit el, hogy megdughasson vagy meg tobb. Tetszik neki a dumam, a hangom, a nezesem, a tobbirol nem beszelve, ami tetszik masnak is.

Ramaszni meg nem masznek. Szanalomszex kell nekem?

2020. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem csábítók

Még kérdezem h akar e dugni vagy egy s.o.s. pipát ha igen félre vonulunk ha nem akkor úgy jártam

😂😂

2020. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Kacérkodás, flörtölés, a nyílt felajánlkozás = 0 önbecsülés. Ha az elsők nem segítenek, akkor majd lesz helyette más aki örömmel megteszi felkínálkozás nélkül is.
2020. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam csábítgatni, vagy bármit bevetni. Csak beszélgetek vele, és álltalában a pasi hozza fel h szívesebben megismerne közelebbről.
2020. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
#1! "Csak magamat adom" Mondjuk azt gondoltuk, hogy nem a szomszédasszonyt!:-)
2020. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Szemezek vele először, aztán mikor már azt veszem észre, hogy alig bírja a szemét levenni rólam akkor rámosolygok. Mikor látom, hogy megbolondítottam, akkor odajön hozzám és beszélgetni kezdünk. Általában így van.
2020. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!