Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan BDSM kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan BDSM kedvelő fiúk, akik benne lennének egy ilyen felállásban? 19/L

Figyelt kérdés

Elvileg a lányok többsége szub, de nálam ez éppen fordítva van. Engem valahogy vonz az, hogy rendre és fegyelemre neveljek egy nekem totálisan alárendelt fiút. Kiskamasz korom óta izgat az, hogy kikötözzek és elfenekeljek egy fiút, hogy kínozzam a heréit, ha úgy tartja kedvem, akkor jó alaposan ellássam a seggét egy jókora műfarokkal. De a kedvencemnek talán mégis a végtelenségig izgatás, majd az orgazmus megtagadása minősül, hogy puszta szadizmusból napokig, hetekig ne engedjem elélvezni az áldozatomat. Ketrecben tartsam, megalázzam...

Fantázia szintjén, egyelőre. Viszont ilyen jellegű dominancia elérése nem könnyű, és fokozottan nehézségeim vannak egy intelligens (!), ugyanakkor ilyen szinten behódoló fiú megtalálásában, mert külsőre talán én tűnök nagyon szelídnek és ártatlannak.


2020. márc. 23. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én benne lennék

19/F

2020. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hű de sok ajánlatod fogsz most kapni
2020. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
En is benne lennek. Eddig csak minimalis tapasztalataim voltak, de szeretnem eloben is kiprobalni a dolgot. 20/F
2020. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Kamus,csak szórakozik,ne remenykedjetek...
2020. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben a domináns lány-sub fiú felállás híve vagyok, ez izgat a legjobban. :)


30/F

2020. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Az ilyen aki ebbe bele megy az nem ferfi.

Az ilyen kukkaknak a toket le vagnam.ezek kis rib/ancok !

2020. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Mondom hogy kamus!!!!
2020. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pont leirtad sok-sok pasi vágyát. En is benne lennek.
2020. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, akkor már miért nem csinálod nagyban. Megdugathatnád más pasikkal, női ruhába kényszeríthetnéd akár nyilvánosan is, bemutatót tarthatnátok BDSM rendezvényeken, rendelkezhetnél a pénze felett, stb.
2020. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Srácok, nem szeretnék privátokat kapni, ez lemaradt. És nem, nem vagyok kamus.

Viszont nem itt szeretnék párt találni. A néhány értékelhető választ meg köszönöm. :)

2020. márc. 23. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!