Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan ügynökség, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ügynökség, ami állandó szexpartnert talál férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem prostituáltat, hanem oda-vissza kölcsönös örömszerzés céljából és ha más téren is passzolnak, akkor lehetnek közös programok is, ezt már a felek döntenék el. De alapvetően a fő célja az lenne, hogy két azonos igényű embert összehozzon és ne kelljen lefutni a felesleges köröket.


Biztosan a nőknek sem egyszerű kiválogatni a sok gázos ember közül a megfelelő jelöltet, de még mindig ők vannak a jobb helyzetben, mert ők 100%-os valószínűséggel megtalálják a felhozatalból a számukra legszimpatikusabbat, a férfiak viszont a másik oldalon nagyon nehéz helyzetben vannak.


Vagy ráfüggenek ezekre az oldalakra (amik jó esetben "csak" reklámbevételekből élnek vagy az oldal is fizetős, rosszabb esetben az adataidat is eladják) és ott pazarolnak el napi sok-sok órát, hiszen minden weboldal tulajdonosának az a célja, hogy folyamatos látogatottsága legyen.


Vagy hirdetik magukat, ami nagyon gáz, hogy hátha rájuk akad majd valaki.


És ez szerintem egyik félnek sem jó és még azokon is lecsapódik (férfiak és nők egyaránt), akik komoly kapcsolatot szeretnének, mert nagyon sok férfi inkább a könnyebb ellenállás irányába megy és párkapcsolatot színlel, emiatt sérül a nő, aki utána bizalmatlan lesz olyan férfiakkal is, akiknek tényleg őszinték a szándékai.


De még a szexpartnerkereső nőknek se tökéletes a helyzetük, mert neten nehéz kiszűrni az agresszív embereket, ráadásul sokszor csak az aktus után/közben derülnek ki dolgok.



2020. márc. 23. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Juj, en ezt vegig se olvasom. En no vagyok, nekem nem gazos tobbszaz pofabol kitarto munkaval kikeresni, aki megfelel. Szexpartnerben speciel nem vagyok ragaszkodo sem.

De te a fellegekben jarsz. Ha lenne ilyen ugynokseg, tobb penzt hagynal naluk, mint egy hivatasosnal osszesen.

2020. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az nem kitartó munka, hogy végigpörgeted azt a párszázas listát, akik közül mindegyik előválasztott már téged.


Legalábbis nem mérhető ahhoz, hogy órákat böngészel ezeken az ostoba oldalakon, miközben lenne jobb dolgod is, bejelölgetsz nőket, rájuk írsz és figyeled, hogy mikor válaszol, mert a nők pont emiatt az eltérés miatt úgy szokták, hogy éjjel fél kettőkor kicsit beborozva maguk alatt vannak, jó ötletnek tűnik a dolog, majd ráírnak 5-10 pasira a listából, aztán amelyik előbb válaszol és ráér az lesz a szerencsés befutó, a többi parkolópályára kerül.


Ha pedig rendszeres szexről van szó, akkor nem hiszem, hogy akkora összeget kéne hagyni az ügynökségnél.


Nekem egyébként sem számít a pénz, ha garanciát kapok érte. Elmagyarázom a problémát.


Fizetsz az oldalért, nem garantál semmit, lehetőséget ad számos regisztrált tag átböngészésére. Jó esetben nincsenek fake felhasználók. Rengeteg oldal alkalmaz operátorokat, akik elhúzzák a mézes madzagot, fenntartják az érdeklődést.


Fizetsz a hirdetésért, amellett, hogy csúnyán megalázod magad ez sem garantál semmit.


Végül pedig fizetsz egy prostituáltnak, az egész egy mesterként dolog, megveszed az idejét egy órára, de neki csak egy munkadarab vagy, egyoldalú az egész. Ráadásul ott a nemi betegségek kockázata.


Akkor már azt mondom inkább kifizet az ember egy sikerdíjért dolgozó ügynöknek mondjuk félmilliós gázsit, ha az megdolgozott a pénzéért.


Nekem legalábbis van önkritikám, tisztában vagyok vele, hogy ha talál olyan nőt, akinek szimpatikus vagyok és passzolunk szexuálisan, akkor vele nem egy alkalommal leszek együtt egy órára és nem akarja sem produkálni magát, sem gyorsan letudni futószalagon, hanem önmagát adja, hiszen neki is az a jó, ha jó neki a szex.


De nem fogok tűt a szénakazalban keresni.


Pénzt sem úgy keres az ember, hogy sétál a városban és nézi a járdát, hátha elhagyott valaki valamekkora címletet, hanem elmegy dolgozni előre lefektetett keretek mellett fix pénzért. (Vagy vállalkozik, de akkor meg van egy minimum, átlagos és potenciális maximum bevétel/profit kalkuláció).

2020. márc. 24. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is rossz ötlet.
2020. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nők szeretik ezt maguknak intézni, kerítő nélkül.

A párkapcsolat, ahol több a kritérium, az más, bár sokan ott is keresik a romantikát.

De még oda is főleg akkor mennek, ha kifejezetten férjet keresnek.

És igen, a nő abból választ, aki jelentkezik.

De az életben is, nem csak online. A pasi jelzi, hogy tetszik a nő, a nő meg majd elődönti, hogy kölcsönös - e.

Az ügynök nem tudná eldönteni, hogy van - e kémia, hogy lesz - e vonzalom.

Néha nem elég a külső, kell valami, ami megfog.

Az ügynök továbbá nem tudná neked garantálni, hogy a nő nem találkozik 2 hét mulva a nagy szerelemmel, és szakítja meg a viszonyt, ahogy azt sem, hogy nem szeret esetleg beléd, és akar többet.

Ha ilyet akarsz, garanciával, azért valóban fizetni kell, de sajnos nem az ügynöknek, hanem a nőnek. Támogatónak hívják.

Egyébként meg randizni kell, és felszedni csajokat az életben.

2021. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szexpartnert szexpartnerkeresőkön lehet találni, erre ügynökség nem nagyon kell, hiszen nem tudnak tesztelni. Vagyis igen, de akkor ők lennének a szexpartnereid :)


Társközvetítő irodák vannak, de szerintem Magyarországon kevesen használják őket. Pl Japánban egy ismerősöm egy ilyenen keresztül talált feleséget.

2022. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak az első bekezdést olvastam el, de hadd legyek veled őszinte. Egy nőnek ahhoz, hogy találjon magának szexpartnert, csak egy dolgot kell tennie: füttyenteni. Ez igaz mind a való életre, mind az online keresésre.


Való életben nincs tapasztalatom ezen a téren (pl.: bárban felszedni egy csajt és hazavinni egy dugásra). Online már annál inkább, és azt kell tudni, hogy akár egy 18 éves szűz, mesebeli hercegnőről van szó vagy egy lerobbant nagymamáról, férfiak SZÁZAI fogják megrohamozni őket. Bizony lesz köztük olyan is, aki magas, jóképű, sportos, tisztelettudó... pontosan akik miatt nők napi szinten csorgatják nyálukat a szappanoperák előtt. Gyanítom, hogy mivel itt teszed fel a kérdést (és olyan módon ahogy), te nem tartozol abba a kategóriába. Az ilyen férfiak azok, akik offline és online is tudnak érvényesülni bármely korosztály számára.


Lényeg a lényeg: a nőknek csak fütyülniük kell és megjelenik egy hadseregnyi jelentkező. Ha te nem vagy az a tipikus álompasi, akkor válaszra sem fognak méltatni max egy "Ne haragudj, de nem". Ha még lenne is ilyen szexpartner kereső ügynökség, akkor mérget vehetsz rá, hogy ugyanaz az eset történne meg, mint online. A puncit aranyban mérik.


Nekünk átlagos és/vagy csúnya férfiaknak két lehetőségünk van bezavarni a macit a málnásba:

- barátnő, komoly kapcsolat, házasság (egyik sem egyéjszakás dolog)

- kurvázás

2022. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!