Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy lány borotválja a fenekét?

Figyelt kérdés

Ez a rövid kérdés. A hosszú az, hogy a feneke mellett a hátát és a karját is. Ez azt jelenti, hogy rendszeresen rohadtsok időt tölt a fürdőszobában, és nyaralásokkor is ezen stresszel illetve ha néhány hétig lelkileg szarul érzi magát és nem képes időt fordítani magára akkor nagyobb bajszot növeszt mint ti :D

Szóval mennyire gáz ez szerintetek?



2020. márc. 24. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

sokáig biztosan nem bírnám ezt a folyamatos stresst meg önmagával meg nem elégedést -> elhagynám.


gondolkozz el a lézeres szőrtelenítésen, lesz vagy 1 milla, de megéri

2020. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjen gyantáztatni. Sokkal tartósabb.
2020. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, csak az a baj, hogy amellett, hogy brutálisan sok pénzt kiadnék rá. (Megkockáztatom több mint egy milla mert a hát, fenék plusz a kar az elég nagy felület) az sem garantált, hogy tartós marad
2020. márc. 24. 14:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom. Hozzászoktam, nem a világvége. L.
2020. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Enis ilyen vagyok

Leborotvalom valamimet masnap mar szur

Minden nap borotvalkozok arc/fenek/lab/kez

19/L

2020. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mint hogy szőrös seggű legyen
2020. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm vidéki kozmetikus, egy teljes test gyanta 6000.
2020. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A gáz az lenne ha meghagyná és feketén kunkorodna a bajsza. Azért csinálja hogy neked tetsszen, ezen ne zsörtölődj. Vannak nők akiknek erősebb a testszőrzetük, de kiváló angol tudósok már feltalálták a borotvát, gyantát és igen a lézeres szőrtelenítést is.
2020. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
pff.. inkább a szőr, mint a szúr...
2020. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy jó otthoni IPL gép legyen 50-70 ezer körül. Van olcsóbb is, akciós is néha, meg nyilván van drágább, de az olcsóbb nem célszerű, ahogyan a nagyon drága sem feltétlen, de semmiképp se 1 millió (felesleges szerintem a szalon). Míg a kezelés tart az sok idő, borotválkozni kell közben, kezelést pedig ajánlott elkezdeni nyár végén. Az eredmény tart kb. 6 évig, max 1-2 fenntartó kezelés kell. Azután is jó lesz a gép. Szerintem vissza hozza az árát bőven. Persze, ha megfelelő a bőr és ször színed.

Egyéb költséghatékony megoldás az epilátor. Viszont fájdalmas, szörbenövést kockáztatsz, függ mennyire bírod te és a bőröd + nem mindegy milyen gépet használsz ott sem. Magadnak meg tudod csinálni.

Másik a gyanta, de hosszútávon az nem olyan olcsó. Szerintem emberségesebb sokkal, mint az epilátor, szörbenövés esélye, kipattogzás azért itt is megvan. Magadnak vagy nem, vagy pedig nehezen tudod csak megcsinálni.

Borotva pedig szintúgy nem olyan túl drága, kipattogzás esélye itt is megvan, ha rosszul csinálod (mint az előbbieknél), gyors. Szerintem egy egész testet ha rutinos vagy 20-30 perc alatt simán megcsinálsz mindennel együtt.

2020. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!