Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert hiszik a lanyok azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik a lanyok azt a logos mellre hogy nem szep? 19/F

Figyelt kérdés
Ugy beszelnek a logos mellrol mintha esztetikai problema lenne, pedig szerintem nem az. Es ezt nem allszentsegbol mondom, mert en egyenesen oda vagyok a logos, puha mellekert
2020. márc. 24. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy neked tetszik, nekik még nem.
2020. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valami szep :( A baratnomnek meg mellbimboja se volt hozza...amikor ki vette a melltartobol le csungott a pupjaig.Persze nem a melle teszi a lanyt.Ha nem lett volna egy kur.a el is vettem volna feleseguL!
2020. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melltartót is nehezebb rá találni, hogy kényelmes legyen, és gondolom ez is rontja az önbizalmat, illetve sokaknak esztétikailag baja van azzal, hogy oldalra lóg picit. Szerintem sok lány azt gondolja, hogy az az elvárt, hogy mindig úgy álljon a mellük, mintha pushup melltartó lenne rajtuk, ennek alapja lehet az is, hogy melltartót viselve valóban előnyösebben néz ki a dekoltázs.
2020. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit lóg nem gond, minden mellnek van egy természetes esése (főleg ha nagyobb méret). Ha viszont tejeszacskó szerűen lóg hááát... az tényleg nem tetszik a férfiak többségének (bár te vagy rá a példa, hogy van akinek ige).

Mindazonáltal más tulajdonságokkal (popsi, arc, személyiség stb.) kompenzálható, hogy bőven pozitív legyen az összkép. Egy nő nem csak két db mellből áll. Volt olyan párom akinek lógott, de mellette olyan fantasztikus csaj volt hogy totál nem érdekelt az hogy nincs tökéletes melle.

2020. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, ha lóg. 23f
2020. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon különböző dolgokat jelenthet a lógás. Ha lóg, de van formája, az szerintem nagyon szép és nőies.
2020. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én le merem fogadni, hogy amit te lógósnak gondolsz, az sima természetes, amit meg feszesnek, az a szilikon. A valódi lógóstól kifutnál a világból.
2020. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!