Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pici a fenekem, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pici a fenekem, akkor lehet kellemes az anál a pasinak?

Figyelt kérdés
Nem voltam még pasival komolyabban, kivéve egyetlen alkalommal. Akkor sem szexeltünk, de a fenekemhez dugta a farkát(ez nem csak ennyi volt, de szerintem ennyi elég lesz a dolog megértéséhez) és nekem nagyon jól esett. Viszont elgondolkoztam rajta, hogy mivel elég vékony vagyok, pici a mellem, fenekem, nem e volt rossz érzés a pasinak. Vagyis hogy nem egy nagy fenék volt ott.. Szóval izgatna az anál, de félek hogy mindig kicsi lesz hozzá a fenekem. Nem tudom hogy létezik e ilyen, de ez engem eléggé zavar...
2020. márc. 24. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ne butaskodj mar :D

Jo fele vagy!

2020. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasik imádják a szűk lyukakat. Ha tényleg élvezed az anált, a partnered imádni fog.
2020. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Inkább a likad legyen hozzá elég tág, különben Mr. Nyársaló komoly fájdalmakat fog okozni :D


Amúgy a feneked fizikai méretétől független az élvezeti faktor.

2020. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el önmagad, így raktak össze.

Ha te élvezni fogod és ennek hangot is adsz a pasid is, garantálom.

2020. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A vékonyság/vastagság nincs összefüggésben azzal hogy milyen benned lenni.
2020. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok rosszul bekötve, de ha már ott vagyok és behatolásra vár a farkam, az sem érdekelne, ha egy két ajtós szekrény a nő popsija, főleg nem az, ha kicsi. Ne vessz el a részletekben, mert mire meztelenkedni kezdetek, már nem ezen van a hangsúly.
2020. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a fenék mérettől függ.
2020. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fenék mérete attól függ mennyi izom vs. zsírszövet van rajta. Az anál élvezete meg attól, hogy mennyire tudod elengedni magad és mennyire figyel rád a partnered. S nyugi, ha p...nciban tetszel egy pasinak aki análkedvelő, akkor análban is tetszeni fog neki. Ezzel együtt ne feledkezz meg az anál három alapszabályáról: higiénia, síkosító, fokozatosság.
2020. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, a pici és vékony popsi ugyanúgy izgat szinte majdnem minden pasit, mint a kellemesen telt (de nem tú0l nagy) fenék.

Személy szerint én pont a pici popsiba tudok a legnagyobbakat... hm. :)

2020. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem izgatobb mint egy hatalmas darabb szóval izgatóbb és plane posiba !!

f

2020. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!