Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne a pasiknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a pasiknál ismerkedési fázisba gyanútlanul kideríteni hogy hajlandóak-e alkalmi kapcsolatra védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 23:53
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Miabüdösfarncért?


Ez a fétised?

Jajj, várj, akkor te vagy az a 20onéves csaj, aki azt imádja, ha beleküldik a gecót?


Tabit szedsz, azt mondtad a múltkor, nem?


Szerintem amúgy az első szexnél kiderülne a dolog.

Ismerkedési fázisban gyanús, hogy nem néznének normálisnak.

2020. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pasik helyében kerülnélek, mert ki tudja hány emberrel játszottad el ezt és mekkora fertő gyűjtő vagy.

Inkább fogj egy pasit hosszabb távra és azzal mehet lazán gumi nélkül, mintsem sok alkalmi és azt sem tudod ki az apa vagy hogy milyen kombinált nemibetegséget kaptál el.

2020. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Védekezés nélkül? Te normális vagy?

Bármi nemibetegséget is elkaphatsz, és akár terhes is lehetsz(ha szedsz gyógyszert az sem 100%-osan véd)

2020. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy ezt pont 1 csaj írta ki... 🤔

Vagy lehet nem is csaj?

Nem tudom, mert nem írta ki a nemet, de mindegy is.

1 pali ha rakérdezel, nem fog kertelni, elmondja a tutit, legalábbis én biztos!

Ha nem mersz nyíltan rákérdezni, akkor csak dumálni kell vele, a védekezésről, úgy általánosságban.


33/F

2020. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Megmondod hogy gyógyszert szedsz és azt kamuzod latexérzékeny vagy. S ha találsz olyan hülyét aki beveszi (és pl. nem visz magával latexmentes óvszert) akkor megfizetteted vele a tanulópénzt - hiába na alacsony a kerítés.
2020. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak és hajlandoak erre is !
2020. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, hogy szeret-e punciba élvezni. Ha azt mondja igen. Akkor mondod, hogy te is... és már kész is.

Èn ismeretlenül is szeretem.

30f

2020. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!