Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szokták néhányan azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták néhányan azt mondani rám hogy meleg vagyok mert 29 éves férfi létemre szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Attól még nem vagyok meleg hogy nem jutottam nőhöz és ez nekem nagyon rosszul esik :(

2020. márc. 25. 10:01
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
Mond el mi a helyzet
2020. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért tudják mások, hogy szűz vagy?

Mond hogy nem megy a csajozás, de nem vagy meleg.

2020. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kis városban élek ami Budapest mellett inkább falu és naná mindenki tudja hogy még sosem volt csajom :(
2020. márc. 25. 10:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

le kell tojni.. tudod, az embereknek mindig van idejük arra, hogy mások életével foglalkozzanak a sajátjuk helyett :D


ha téged nem zavar, akkor ne foglalkozz a véleményükkel, te tudod, hogy nem vagy meleg és kész, a többi nem számít

2020. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló korban vagyok, s rólam is páran azt hiszik szerintem. Hát ez van.
2020. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyszer a jelenlétemben is direkt a melegekről beszélgettek és sokszor még rám is pillantottak hogyan reagálom le... messzebb ültem tőlük és pont insta nagy mellű nőket néztem, de akkor is szar érzés volt hogy visszafogultságom miatt ennyire lebúzáznak :(


Pedig mikor nyáron meglátok egy jó csajt majdnem elájulok, de mind ez hiába leszólítani úgysem merem (mert volt már nem 1 kudarcom csajokkal kapcsolatban).

2020. márc. 25. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kisvárosban akkor is megszólnak ha pl. színes inget veszel fel, nem vetted észre hogy az emberek egy része óvodás marad és azt használja céltáblának aki hagyja? Pont mint az oviban, a leggyengébbet bántják.

A csajok nem fognak maguktól rádugrani, ha nem szeded össze a tökeidet akkor nem is lesz csajod. Próbálkozás nélkül nem megy.

2020. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Mondd, hogy incel vagy, nem meleg.


35F incel

2020. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett mások tudtára adni, hogy te voltál-e már nővel vagy sem?
2020. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tipikusan egy Tahófalván laksz.


Azok a települések a legrosszabbak, amik régen falvak voltak (akár több faluból haracsoltak össze egy várost), a szocializmusban meg hirtelen fejlődtek sokat.

2020. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!